Paylaş

Değerli arkadaşlar, bu yazımızda Whatsapp web telefona bağlı değil hatasının altında yatan nedenin ne olduğunu ve çözüm için nelerin yapılması gerektiğini anlatacağız.

İş yerine gittiğimizde işin yoğunluğundan dolayı telefonumuzu elimize alamamaktayız. Eğer işinizin büyük bir yoğunluğu bilgisayarınızda geçiyorsa bu durumda Whatsapp uygulamasının Whatsapp Web özelliğinden yararlanıyorsunuzdur. Ancak bazen bu özellikten yararlanırken de bazı hatalarla karşılaşabilirsiniz. Whatsapp web telefona bağlı değil uyarısı alırsanız eğer bu sorunun çözümü için gerekli olan bilgileri inceleyeceğiz.

  • Aslında hata bağlı değil diyerek size problemin nereden kaynaklandığını dile getirmektedir.
  • Lakin çoğu kullanıcı telefonlarının bağlı olduklarını düşündükleri için tekrar internete bakma gereksiniminde bulunmamaktadır.
  • Şimdi konuyu daha fazla uzatmadan alınan hatanın çözümüne yönelik aşamaları inceleyeceğiz.

Whatsapp web telefona bağlı değil

whatsapp web telefona bağlanmıyor

Whatsapp web telefona bağlanmıyor uyarısı sonrasında internetinizi kontrol ediyor olmanıza rağmen bağlantı gerçekleşmiyorsa farklı bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Her ihtimali göz önünde bulundurmanız gereklidir. Şayet bağlantıyı kurmanıza rağmen bağlı değil uyarısı veriyorsa çözüme yönelik işlem aşamalarını beraber kontrol edeceğiz.

  • İlk olarak mobilden wifiye, wifiden mobile bağlanarak test edilmesi gerekiyor.
  • Tabi bu testi sadece telefonunuz için değil aynı zamanda bilgisayarınız içinde sağlamanız gerekiyor.
  • Nasıl ki telefonda internet olması lazımsa sizin de bağlı bulunduğunu bilgisayarınızda internet olması gerekiyor.
  • Tüm her şeyi kontrol ettiniz ve internet ile alakalı sorun olmadığını test ettiyseniz şayet uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme sağlayın.

Telefon uçak moduna geçmişse bundan ötürü de bağlantı kuramıyorsunuzdur. Bilgisayarınızın ve telefonunuzun uçak modunda olup olmadığını kontrol edin.

Whatsapp web bağlı değil

whatsapp web bağlı değil

Whatsapp web bağlı değil uyarısı tüm bu belirttiğimiz işlemlere rağmen devam ediyorsa arka planda çalışıyor olan uygulamalarınızı kapatıp o şekilde giriş deneyin. Tüm bunları yapıyor olmanıza karşın hiçbir şekilde bağlantı gerçekleşmiyorsa problem sizle alakalı değil tamamen uygulama ile ilgilidir.

O yüzden Whatsapp yetkililerine Whatsapp web üzerinde yaşamış olduğunuz bu bağlantı sorununu ‘’Bize ulaşın’’ alanına gelerek bildirin. Vereceğiniz bilgiler ışığında meydana gelen bu hata yetkililer tarafından bir an önce çözüme kavuşturulacaktır. Genelde bağlantıyla alakalı olan hata bazen sunucu tabanlı da meydana gelebilmektedir.

Whatsapp web telefona bağlı değil

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here