Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Whatsapp Web telefon uzaktayken çalışır mı? Yanıt arayanlar için cevabı hazırlamış bulunuyoruz.

Herkesin sohbet amaçlı kullanmış olduğu Whatsapp uygulamasını bilgisayarınızda da kullanabiliyorsunuz. Whatsapp web özelliği ile uygulamayı bilgisayarınızdan da kullanmanız mümkündür. Bazı kullanıcıların ise aklına takılan sorulardan birisi Whatsapp Web telefon uzaktayken çalışır mı? Sorusudur. Sizin için bu sorunun yanıt bulabilmesi adına gerekli kontrolleri sağladık.

  • Bilgisayarınıza senkronize etmiş olduğunuz whatsapp web uzaktayken çalışır mı? Ne kadar mesafede çalışmaz? Bunların tamamını yazımızda yanıtlayacağız.

Whatsapp Web telefon uzaktayken çalışır mı?

whatsapp web uzaktan çalışır mı

Whatsapp uzaktan çalışır mı? Bu sorunun yanıtını ne kadar merak ettiğinizin farkındayız. Normal şartlarda sorunun yanıtı evettir. Ne kadar uzakta olursanız olun Whatsapp web özelliğini aktif bir şekilde kullanımını yapabilirsiniz.

Diyelim ki siz Whatsapp web özelliğini kullandınız. Ve özelliği aktif duruma getirdiniz. Daha sonrasında ise çıkış yapmadan farklı bir şehre gittiniz. Açık unuttuğunuz oturumdan yine başkaları kontrol sağlayabilir. Ancak bununda kolay yolu vardır. Sizin whatsapp’ınız olmasından dolayı direk uygulamayı kendi cihazınızdan kapalı duruma getirebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Whatsapp uygulamasındaki Whatsapp web özelliğini Ayarlar alanından kapatabiliyorsunuz. Uygulamanıza giriş yapın. Sağ alt kısımda bulunan ‘’Ayarlar’’ oradan da ‘’Whatsapp web/Masaüstü’’ alanına tıklayın.

Hangi oturumda açık ise bu oturumlardan çıkış yap diyerek kurtulabilmeniz mümkündür. Ancak diyelim ki şirket hattı kullanıyorsunuz ve bir Whatsapp numaranızın tüm cihazlarda açık durumda olması gerekiyor.

Bu durumda telefonun olduğu kişi tüm bilgisayarlara bu tanımlamayı sağlayarak işlemleri sağlayabilir. Uzaklık mesafesi fark etmeksizin bu işlemleri sağlayabilirsiniz.

Whatapp web uzaklık mesafesi

Whatsapp Web telefon uzaktayken çalışır mı

Whatapp web uzaklık mesafesi merak eden biriyseniz eğer bu sorunun yanıtını vermek mümkün değildir. Çünkü bunun için belirlenmiş bir mesafe bulunmamaktadır. Hal böyle olunca da sorununuzun yanıtı bilinmemektedir. Ancak bilinmesi gereken en önemli husus whatsapp web uzaklık mesafesi tanımadan bağlantıyı sağlayabilmektedir.

Sizler bilgisayarınıza tanıttığınız Whatsapp web’in uzaklaştıkça kaybolmasını istemiyor olabilirsiniz. Bu konuda rahat olabilirsiniz. Çünkü ne olursa olsun böyle bir problem yaşamayacağınızı bilmenizi isteriz. Whatsapp web için sormak istediğiniz bir yer varsa bize yorumdan bildirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here