Paylaş

Whatsapp web sürekli açık kalıyor mu. Whatsapp web giriş yaptıktan sonra çıkılmadığında kapanma süresinin olup olmadığına ilişkin bilgileri aktaracağız.

Whatsapp web özelliğiyle birlikte artık whatsapp uygulamasını sadece telefonlarda değil bilgisayarlarımızda da kullanım gerçekleştirebiliyoruz. Whatsapp içerisinde var olan QR kodunu bilgisayarımızdaki whatsapp web sayfasındaki koda taratma yaptığımız da sorunsuz bir şekilde kullanımları sağlayabiliyoruz. Ancak whatsapp her ne kadar güvenilir olursa olsun whatsapp web özelliğiyle beraber bu durum biraz daha farklı hale gelmeye başladı diyebiliriz. Whatsapp kullanıcıları telefonlarını bir yerde bıraktıklarında bir başka kişi telefonundan bilgisayara tanıma sağladığında whatsapp web alanında gelen mesaj içeriklerini görebilmektedir. O yüzden whatsapp webe bağlı olup olmadığınızı sürekli kontrol etmenizin yanı sıra aynı zaman da telefonunuz ortada bırakmamanız gerekiyor. Özellikle güvenmediğiniz ya da tanımadığınız kişilerin yanında bunu yapmamanız gerektiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır. Whatsapp web kullanan kişiler whatsapp web alanından çıkmadığında kaç gün süre sonra çıkışın olacağını merak ettiği için onunda araştırmasını incelemiş bulunuyoruz.

Whatsapp web sürekli açık kalıyor mu

Whatsapp web çıkmayınca ne zaman kapanır, whatsapp web sürekli açık mı kalır, whatsapp web çıkış süresi, whatsapp web kapanma süresi var mı, whatsapp web ne zaman kapanır, whatsapp web çıkmazsam belli süre sonra kendiliğinden kapanır mı? Sorusunun yanıtını bulmak isteyen kullanıcılarımızın bir cevaba ulaşabilmesi için ilgili ayaların kontrollerini sağlamış bulunuyoruz. Whatsapp web alanına giriş yaptıktan sonra çıkışı muhakkak sağlamanız gereklidir. Bunu siz yapmadığınız sürece whatsapp web sürekli açık kalacaktır.

Whatsapp kapanma süresi

Whatsapp webin kapanma süresi için belli bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Bilgisayar kapalı hale gelse bile eğer siz whatsapp web üzerinden çıkış yapmadıysanız bu bilgisayarda hala daha açık kalmaya devam edecektir.

Farklı birinin whatsapp web özelliğinizi aktif ettiğini düşünüyorsanız da telefonunuzun ayarlar alanına giriş yaparak whatsapp web bölümünde ‘’Tüm cihazlardan çıkış yap’’ yazısı yer alacaktır. Eğer böyle bir yazı yer alıyorsa whatsapp uygulamanız farklı bir bilgisayarda açıktır. O yüzden hemen bunu pasif duruma getirmek için tüm cihazlardan çıkış yap demelisiniz.

Whatsapp web sürekli açık kalıyor mu, whatsapp web kapanma süresi, whatsapp web ne zaman kapanır, whatsapp web sürekli açık mı, whatsapp web kapanış zamanı, whatsapp web ne zaman çıkılıyor
  • Sizler eğer whatsapp uygulamasını bilgisayarınızda aktif hale getirdiyseniz sohbet penceresinin orada (..) çizgili alana tıklayıp oturumu kapat diyerek çıkabilirsiniz.
  • Yani whatsapp web alanının belli bir kapanma süresi ne yazık ki bulunmamaktadır. Telefon değişikliğinin de buna dahil olduğunu söyleyebiliriz.
TAVSİYE YAZI: Whatsapp resimleri galeriye kaydolmasın iphone

Whatsapp webin aktif hale getirebilmek için telefonunuzun şart olması gerektiği için telefonunuz sizde olduğu sürece sorun olmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here