Paylaş

Whatsapp web resimleri kaydediliyor mu. Whatsapp web üzerinde fotoğrafların bilgisayarınıza kaydedilip kaydedilmediğine ilişkin detaylar haberimizde.

Sohbet uygulaması olarak telefonların en gözde uygulamalarından birisi olan whatsapp uygulamasını artık bilgisayar üzerinden de kullanım sağlayabiliyorsunuz. Whatsapp web alanıyla birlikte bilgisayarınıza kodu taramanız durumunda özellikten yararlanabilmek mümkün hale gelmektedir. Bilgisayarda da tıpkı telefonlarımızda olduğu gibi kullanım gerçekleştirebiliyoruz. Öncelikle bilgisayarda whatsapp web alanına giriş yaptıktan sonra ekrana gelen kodu telefonumuzun ayarlar bölümüne girerek whatsapp web alanına tıklayıp taratıyoruz. Tarama işlemleri bittikten sonra ise artık bilgisayarda sohbet ekranlarının geldiğini görebilirsiniz. İşlerinin birçoğunu bilgisayar üzerinden halleden tüm kişiler bilgisayarlarına whatsapp web üzerinden bağlantıyı kurmaktadırlar. Ama asıl merak edilen konulardan birisi de whatsapp web alanında bizlere gönderilen resimler bilgisayara otomatik olarak kaydediliyor mu? Kaydediliyorsa eğer nereye gitmekte olduğunu öğrenmektir. Biz de aklınıza takılan bu soru işaretini ortadan kaldırabilmek adına ilgili işlem aşamalarını tamamlamış bulunuyoruz.

Whatsapp web resimleri kaydediliyor mu

Whatsapp web resimleri nereye kaydediyor, whatsapp web üzerinde gönderilen fotoğraflar kaydediliyor mu, whatsapp web uygulamasında gelen resimler nereye gidiyor, whatsapp web fotoğrafları bilgisayara kaydediliyor mu. Sorularının yanıt bulabilmesi için araştırmalarımızı bitirmiş bulunuyoruz. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlem aşamalarıyla beraber bu sorunun yanıtını bulmuş olacağız.

Whatsapp web fotoğraf kaydediyor mu

Öncelikle whatsapp web bağlantısının yapılması sonrasında gelen mesajlar ya da fotoğrafların bir yere kayıt edilmediğini bilmenizi isteriz. Size gönderilen mesajdaki fotoğrafın bilgisayarınıza kayıt edilebilmesi için resmin üzerine gelerek sağ tıklayıp farklı kaydet demeniz gereklidir.

Whatsapp web resimleri kaydediliyor mu, whatsapp web fotoğraflar nereye kaydediliyor, whatsapp web resim kaydediyor mu, whatsapp web resimler nereye gidiyor, whatsapp web fotoğraflar nerede

Yapılan bu ayar sonrasında bilgisayar masaüstü alanına fotoğrafınız kayıt edilecektir. Ya da nereye kaydetmek istiyorsanız bunu siz belirliyorsunuz. Fakat bu durum telefonlarda öyle değildir. Telefonlarda doğrudan galeriye kaydedildiği için whatsapp web alanına bilgisayardan bağlı olduğunuz için doğrudan bilgisayara kayıt ediliyor diye düşünebilirsiniz.

Yazışmalarınızı mesaj alışverişlerinizi bu alandan gerçekleştirebilmek mümkündür. Yani size resim gönderen kişilere yine sizlerde resim gönderebilirsiniz. Bilgisayarınızda var olan resimlerinizi anında gönderim işlemlerini sağlayabilmek mümkündür. Takıldığınız noktaları yorumda iletebilirsiniz. Whatsapp web üzerinde gelen mesajların bilgisayara kaydediliyor mu? Sorusunu yanıtlamaya çalıştık umarım faydalı olmuştur.

Whatsapp mesaj silinmesini engelleme silinmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here