Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsapp web karanlık mod açma ve koyu mod ayarlarını hangi alandan sağlayacağınızı detaylı şekilde bildireceğiz.

Whatsapp uygulamasını artık bilgisayarınızdan da sorunsuz şekilde kullanabiliyorsunuz. Whatsapp web üzerinden QR kodunu okutarak bilgisayarınıza bağlantıyı kurup işlem aşamalarınızı sağlayabilirsiniz. Tabi Whatsapp web ilgili işlemleri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu ayarları hangi alandan sağlayacağınıza bakacağız.

Bilgisayarınızın ışıkları gözünüzü aldığında gözlerinizde inanılmaz bir yorgunluk oluşabilmektedir. Ancak siz bunun önüne geçebilirsiniz. Tüm uygulamaların artık kendi içerisinde karanlık mod özelliği mevcut olduğu için bilgisayarınız ya da telefonlarınızda bu moddan yararlanarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Whatsapp web karanlık mod açma ve koyu mod

Whatsapp web karanlık mod açma

Whatsapp web karanlık mod açma isteğinizi yerine getirebilmek için konuyu en baştan itibaren ele alarak tek tek işlemleri sizinle paylaşacağız. İlk önce telefonu bilgisayarınıza senkronize yapmamız gerekiyor. QR kodu okutarak bu işlemi yapmanızla birlikte hiçbir sorun yaşamadan bağlantıyı kurmuş olacaksınız.

Bağlantıları kurduktan sonra bilgisayarınızdan Whatsapp web uygulamasını açın. İşlemi sağladığınızda ekranın sağ üst tarafında bulunan üst üste çizgili bölüme dokunun. Genel ekranda ‘’Ayarlar’’ yazan kısma tıklayın. Yapılan işlem ayarları sonucunda karşınıza gelen ekranda ‘’Tema’’ yazısını göreceksiniz. Tema bölümünün içine giriş yapın.

Burada ‘’Açık’’ ve ‘’Koyu’’ olmak üzere iki farklı seçenek göreceksiniz. Koyu kısmına tıklamanızla birlikte işlem aşamalarınızı bitirmiş olacaksınız. Artık karanlık moddayken Whatsapp Web uygulamasını kullanabilirsiniz. Sabahları karanlık moddan çıkmak istediğinizde yine aynı yere gelerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Whatsapp web koyu mod açma

Whatsapp web koyu mod açma

Whatsapp web koyu mod açma ayarlarınızı bu şekilde işleme koyabilirsiniz. İşlemlerinizi bitirdiğinizde uygulama karanlık moda geçmez ise farklı bir tarayıcından işlem sağlamayı deneyebilirsiniz. Ya da bağlantılarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlar sonucunda herhangi bir problem yaşamadan kullanımlarınızı sağlamanız da yarar bulunmaktadır.

Yine problem devam ederse sorun bildir alanından Whatsapp yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp uygulamanızda sormak istediğiniz veya eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorum alanından bildirmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp web karanlık mod açma ve koyu mod

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here