Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsapp web karanlık gözükmesin ve çıkmasın istiyorsanız işlemleri birlikte ele alacağız.

Teknolojinin sürekli olarak gelişmesiyle birlikte uygulamalarda kendini sürekli geliştirmektedir. Artık tüm uygulamalarınızı bilgisayarınız üzerinden de rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür. İnstagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp uygulamalarınızı bilgisayardan kullanım sağlayabilirsiniz. Whatsapp web karanlık gözükmesin ve çıkmasın istiyorsanız ayarları birlikte kontrol edeceğiz.

Normal şartlarda Whatsapp uygulamanızın kendi içerisinde bir çok ayarı mevcuttur. Bu ayarları tek tek işleme alarak ilerleme sağlayabilirsiniz. Ancak Whatsapp Web uygulamanızı yeni kullanıyorsanız eğer bir çok ayarın nerede olduğu konusunda bir fikre sahip olamayabilirsiniz. Biz de bilmediklerinizi nasıl çözümleyeceğinizi ayrıntılı şekilde sizlere bildireceğiz.

Whatsapp web karanlık gözükmesin ve çıkmasın

Whatsapp web karanlık gözükmesin

Whatsapp web karanlık gözükmesin istiyorsanız bilgisayarınızdan whatsapp uygulaması içerisine girerek ‘’Tema’’ kısmına girip oradan ‘’Açık’’ modu aktif duruma getirmeniz gereklidir. Bu ayarların hangi alandan işleme girileceğini bilmiyorsanız da onu da ele alarak sorununuzun çözümü için işlemleri bitireceğiz.

Whatsapp Web alanına giriş yaptığınızda üst kısımda buluna üst üste çizgili bölmeye dokunun. Beraberinde ‘’Ayarlar’’ kısmına gelip oradan da ‘’Tema’’ yazısına dokunup ‘’Açık’’ kısmını işaretleyerek işlemlerinizi tamamlayın.

Aslında yapmanız gereken işlemler bu kadarla sınırlıdır. Görüldüğü üzere çok zor bir işlem olmadığı için sadece yerinin bilinmemesi sizlere sıkıntı yaşatabilmektedir. Dilerseniz bu ayarları yapıyor olmanıza karşın hala daha karanlık modda görünme nedenlerini inceleyelim. Ve bu duruma yapılacak olan ayarların neler olduğuna göz atalım.

Whatsapp web karanlık çıkmasın

Whatsapp web karanlık çıkmasın

Whatsapp web karanlık çıkmasın diyen biriyseniz eğer yukarıdaki ayarı işleme koymanız yeterliliğini koruyacaktır. Belirtilen ayarları yaptığınız esnada internet bağlatınız kesilirse bu sizin sorun yaşamanıza neden olabilir. Böyle bir sorun olmasın istiyorsanız bağlantılarınızı gözden geçirip tekrar deneme sağlayın.

Uygulamadan çıkış sağlayıp farklı bir tarayıcıdan Whatsapp web uygulamasını aktif hale getirerek giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Tüm bunların dışında sorun devam ediyorsa sorun bildir üzerinden problemi Whatsapp yetkilerine bildirebilirsiniz. Program ile ilgili sorun yaşıyorsanız eğer bunu bize yorumdan ulaştırmanız yeterli olacaktır. Eklemek veya sormak istediğiniz farklı konuları da aynı şekilde bizlere yorumdan ulaştırmanızda yarar bulunmaktadır. Sizlerden gelen bilgiler doğrultusunda yeni yazılarımızı hazırladığımızı da unutmamanızı istiyoruz.

Whatsapp web karanlık gözükmesin ve çıkmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here