Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsapp Web engel kaldırma ve kaldıramıyorum diyenler için nelerin gerekli olduğunu inceleyeceğiz.

Günlük hayatta nasıl ki bizi rahatsız edenler oluyor ise uygulamalarınızda da sizleri rahatsız edenler olacaktır. Whatsapp uygulamasında birinin sizi rahatsız edebilmesi için o kişide numaranızın olması gerekiyor. Bu zor bir işlem olsa da numaranıza ulaşan kişi sizi yakın takibe almış demektir. Tabi kişilerin engellemesi sonrasında bu kişilerin engelini de kaldırmayı düşünen çok kişi bulunmaktadır. Whatsapp Web engel kaldırma ve kaldıramıyorum kişi sayısının fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Aslında bu alanda engelleme işlemini telefonunuzda yaptığınızda yine aynı şekilde telefonunuzdan kaldırabiliyorsunuz. Burada herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Ancak Whatsapp Web alanından da aynı şekilde kaldırmanız mümkündür. Nasıl olduğunu ise birlikte inceleyeceğiz.

Whatsapp Web engel kaldırma ve kaldıramıyorum

Whatsapp Web engel kaldırma

Whatsapp Web engel kaldırma istiyorsanız bunun nasıl olduğunu sizinle paylaşacağız. Normalde telefonunuzdan yapıyor olmanıza rağmen neden Whatsapp web üzerinden yapmayı deneneyim ki diyebilirsiniz. Ancak kurumsal bir firmada ya da birden fazla bilgisayarda aynı Whatsapp web açık ise bu durumda birinin engelini acil kaldırmanız gerekebilir. Ana hattın olduğu kişiye ulaşamadığınız taktirde kendiniz bilgisayarınız üzerinden bu işlemi sağlayabilirsiniz.

Tarayıcınızda Whatsapp web uygulamanız açık ise sağ tarafında bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun. Buraya dokunduğunuzda gelen ekrandan ‘’Ayarlar’’ alanına giriş gerçekleştirin. Ve beraberin karşınızda bulunan sayfada ‘’Engellendi’’ yazısını göreceksiniz. Onun üzerinde tıklamanızla birlikte ne kadar kişi engelliyse bunların listesi karşınıza gelecektir.

Bu listede engelini kaldırmak istediğiniz kişinin engelini ‘’X’’ işaretine tıklayıp kaldırabilirsiniz. Bu sayede sorun kalmadan işlem ayarlarını bitirmiş olacaksınız. Whatsapp Web üzerinden engel işlemlerinize dair bir hata ile karşılaşırsanız bunun neden ve çözümlerini de sizlere belirteceğiz.

Whatsapp Web engel kaldıramıyorum

Whatsapp Web engel kaldırma ve kaldıramıyorum

Whatsapp Web engel kaldıramıyorum diyorsanız bağlantınızın yavaşlığından ya da tarayıcınızda meydana gelen hata ile alakalıdır. Olmaz ise telefonunuzdan deneme sağlayarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Lakin buradan olsun istiyorsanız bu durumda sorun bildir üzerinden problemi iletebilirsiniz.

Siz engeli kaldır demenize rağmen engel kalkmıyor ise biri tekrardan telefon üzerinden engelliyor olabilir. Bu ihtimali de göz önünde bulundurmanız da yarar var.

Önceki İçerikWhatsapp Web duvar kağıdını değiştirme ve değiştiremiyorum
Sonraki İçerikHuawei P10 format atma ve sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here