Paylaş

Whatsapp web calışmıyor mesaj gelmiyor. Whatsapp web açılmıyor ya da whatsapp web üzerinden mesajlar gitmiyor sorununun çözümü için yazımızı hazırladık.

Telefonlarımıza mesaj uygulaması olarak indirmiş olduğumuz whatsapp hesaplarını artık bilgisayarlarınızda da açmanız mümkün hale geldi. Uygulamanın kullanıcı kitlesi her geçen gün arttığından dolayı kendi alanında getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte kısa süre içerisinde bilgisayar üzerinden de aktif olacak şekilde kullanılmaya başlandı. Whatsapp web ile birlikte özel işlerinden ötürü telefonlarını ellerine alamayan kullanıcılar bilgisayarlarına uygulamayı tanıttıktan sonra mesajlarını buradan kullanabilir hale gelmiş durumda. Whatsapp web tanımlama işlemleri bilgisayarınıza senkronize edilmesi durumunda telefonlarınıza gelen mesaj bilgilendirmeleri aynı şekilde bilgisayarınız da da gözükecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra mesajlaşma sağladığınız kişilerden fotoğraf ya da dosya bağlantısı alışverişinde bulunabiliyorsunuz. Yalnız kullanıma başlayan kullanıcıların bazı şikayetleri de olmaktadır. Mesajların bu bağlamda gidip gelişinde sorun olduğu uygulamanın açılmadığı ya da düzgün çalışmadığını ilettiler. Bunun üzerine hatanın ne ile alakalı olduğuna baktık ve sorunun çözümünü yazımızda ele aldık.

Whatsapp web calışmıyor mesaj gelmiyor

Whatsap web’e giremiyorum, whatsapp web neden açılmıyor, whatsap web mesajlar gelmiyor, whatsapp web mesajım gitmiyor, whatsapp web neden çalışmıyor, whatsapp web’e giriş olmuyor, whatsapp web mesajlarım açılmıyor. Whatsapp web alanı üzerinden iletmiş olduğunuz bu şikayetlerinizin çözüme ulaşabilmesi için tüm bağlantı kontrollerini sağlamış bulunuyoruz. Beraber yapacağımız işlemlerle birlikte sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır.

Whatsapp web mesajlar açılmıyor

Whatsapp uygulaması içerisinde mesaj alışverişinde oluşan sorunun çözüme kavuşması ve bu bağlamda gerçekleşen açılmama ve çalışmama sorununu tek tek anlatacağız.

Whatsapp web calışmıyor mesaj gelmiyor, whatsapp web çalışmıyor, whatsapp web açılmıyor, whatsapp web mesajlar açılmıyor, whatsapp web mesaj gelmiyor, whatsapp web giremiyorum

 

  1. Bazı telefonlarımızda ekran kilitlendikten sonra tüm bağlantılar kesilmekte ya da sonlanmaktadır. Haliyle bu da sizin whatsapp web yani bilgisayarınızla bağlantınızı kesecektir. O yüzden bu alanı sürekli açık hale getirelim.
  2. Arından telefon ile bilgisayarımız arasında var olan internet veri bağlantısını kontrol etmeniz de de fayda bulunmaktadır.
  3. Telefonumuzun arka planda çalışan uygulamaları kapattıktan sonra aynı zamanda açık oturumları da kapatmanız da yeterlidir. ”Ayarlar>Tüm cihazlardan çık” seçeneğini kullanarak oturumlar kapatılıp tekrar açılarak denemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  4. Tüm bu işlem ayarları sonrasında eğer bir çözüm gelmez ise bu durumda farklı bir tarayıcı üzerinden whatsapp web alanından giriş sağlamanız gereklidir.
  5. Onun haricinde telefonumuzda var olan google play üzerinden uygulamanın veri bağlantıları silip yeniden bağlantı kurmayı denemeniz yeterli olacaktır.

Gerçekleştirilen bu işlem ayarları sonrasında Whatsapp web calışmıyor mesaj gelmiyor sorun giderilmiş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here