Whatsapp video yedekleyemiyorum olmuyor ise merak edilecek bir durum bulunmamaktadır. Videoların yedeğini nasıl alacağınızı makalemizde değineceğiz.

Yedekleme her alanda önem arz etmektedir. Verilerinizin yedeklendiğini bilmeniz o an telefonunuzun değişikliğine varana kadar tüm her şeyi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Mesajlaşma platformu whatsapp hesabında android kullanıcıları bu konuda şanslıdır. İphone kullanıcıları da şanslı ancak onlar google drive üzerinden gerekli yedeklemeyi sağlamaktadırlar. Hal böyle olunca bir çok kişi sohbetini yedeklerken videoların yedek alınıp alınmadığına ilişkin soruları da akıllarına getirmektedirler. Haliyle eğer siz video seçeneğini işaretli konuma getirmediyseniz bu durumda sadece sohbetler ve arama alanı yedekleme sağlar. Videolarında bunlarla birlikte yedeğinin alınabilmesi için yapacağınız işlem adımlarını sizlere sunacağız.

Whatsapp video yedekleyemiyorum olmuyor

Whatsapp video yedekleyemiyorum olmuyor, video yedekleyemiyorum, video yedeklenmiyor, whatsapp yedekleme yapmıyor, whatsapp video yedeklenmiyor, whatsapp video yedekleyemiyorum sorunların meydana gelmesi artığı için sizlere hazırladığımız makale içerisinde işlem ayarlarının nereden sağlanacağını kapsamlıca anlatacağız. Bundan sonraki süre içerisinde videolarda sohbet ve aramalar gibi yedeklemesi yapılacaktır.

Whatsapp video yedeklenmiyor

Eğer sizler bir android kullanıcısı iseniz bu durumda whatsapp her gece saat:02:00’de sohbet ve aramaları otomatik olarak yedek almaktadır. Haricinde google drive üzerinden de iPhone kullanıcıları bu yedeklemeyi sağlayabilmektedirler.

Whatsapp video yedekleyemiyorum olmuyor, video yedekleyemiyorum, video yedeklenmiyor, whatsapp yedekleme yapmıyor, whatsapp video yedeklenmiyor, whatsapp video yedekleyemiyorum

iPhone kullanıcıların google drive üzerinde nasıl yedek alacağınız daha öncesinde yayınlamış olduğumuz makalemizde anlatımını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Buraya tıklayarak ilgili makaleye ulaşıp yedekleme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Tüm bunların yanına ek olarak whatsapp hesabında videolarında yedek alınmasını isterseniz.

  • İlk olarak whatsapp hesabınızın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında sağ üst tarafta yer alan (…) üst üst üç noktalı bölüme tıklayıp
  • Buradan da ”Ayarlar” alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Gelen ekranda ”Sohbet ve aramalar” alanına ulaşacaksınız.
  • Sohbet ve aramalar seçeneğine tıkladıktan sonra ”Video dahil” seçeneğini tıklamanız halinde yedeklemelere videolarınız da dahil edilecektir.

Whatsapp video yedekleyemiyorum olmuyor ile alakalı hazırladığımız makalemizi sizlere sunmuş bulunuyoruz. Bu kapsamda akılda yer eden soru işaretlerini yorumda belirtirseniz bizlere ışık tutmuş olursunuz. İyi gezintiler dilerim.

 

Önceki İçerikWhatsapp geçici olarak engellendiniz mesajı geliyor
Sonraki İçerikWhatsapp arama kayıtlarını silemiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz