Paylaş

Whatsapp uygulamadan atıyor giremiyorum. Whatsapp ana ekranına girmeye çalıştığınızda sizi dışarı atıyorsa yapılacak müdahaleleri kontrol etmeniz gerekiyor.

Telefonlarımıza yüklenen uygulamalar bazen istemsiz şekilde hatalar verebiliyor. Whatsapp’ta bu hataları veren programlardan birisidir. Whatsapp ile ilgili yaşanan sıkıntılar bazen sunucu kaynaklı, bazen cihaz kaynaklı bazen de internet ile alakalı olabilmektedir. İnternetle ilgili olan sorunu gidermek istiyorsanız wifiye bağlıyken mobile bağlantı kurmayı denemeniz gereklidir. Bağlantılar da herhangi bir sorun yoksa bu durumda uygulama ile ilgili bir problem olabilir. Dolayısıyla android telefon kullanımı gerçekleştiriyorsanız eğer Ayarlar>Uygulamalar>Whatsapp> Verileri sil ve ön belleği temizle butonuna tıklıyoruz. Bunun ardından tekrar whatsapp hesabına girmeye çalışalım. Yapılan işlemler sonrasında hala daha telefondan whatsappa girmeye çalıştığınızda sorun devam ediyorsa diğer yolları denemeniz gerekiyor. İzleyeceğiniz yol android işletim sistemli telefonlar için geçerlidir. İphone telefon kullanımı sağlayanlar içinde yine aynı şekilde aşağıdaki ayarları yapmanız gereklidir.

Whatsapp uygulamadan atıyor giremiyorum

Whatsapp uygulama dışa atıyor, whatsapp giriş yapmama izin vermiyor, whatsapp girince dışarı atıyor, whatsapp girmeme izin vermiyor, whatsapp dışarı atıyor, whatsapp uygulamaya girmeme izin vermiyor direk dışarıya atıyor. Şeklindeki yaşanan aksaklığın son bulabilmesi adına gerekli olan ayarlar bellidir. Bu ayarların çözüm bulması adına telefon üzerinden hangi adımların kontrol edilmesi gerektiğine bakacağız.

Whatsapp uygulama dışına atıyor

Telefonunuzda whatsapp uygulamasına giriş yaptığınızda direk dışarıya atıyorsa arka planda çalışan uygulamaları kapatmayı deneyelim. Arka plandaki uygulamaları kapatıp whatsapp hesabına girmenize rağmen de sorun devam ediyorsa gelen bir güncelleme ile alakalı olabilir.

Whatsapp uygulamadan atıyor giremiyorum, whatsapp girişte atıyor, whatsapp girmeme izin vermiyor, whatsapp uygulamadan çıkartıyor, whatsapp uygulama dışına atıyor, whatsapp girişte çıkışa atıyor

O yüzden iphone kullanımı yapıyorsanız eğer Apple store, android kullanımı yapıyorsanız eğer Play store alanına erişim gerçekleştirmesi yapıyoruz. Güncelleme varsa bu güncellemeleri gözden geçiriyoruz. Bunun dışında uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz halinde sorun giderilecektir.

Uygulamadan atma probleminiz yapılan bu ayarlarla giderilmiş olması gereklidir. Tabi işlemler sonrasında telefonu bir kere kapatıp açmanız halinde problem kalkacaktır. Whatsapp hesabında uygulamadan atıyor sorununa yönelik yapılan bu işlemlerden sonrada hala daha problem devam ediyorsa sunucu ile ilgili sorun bulunuyordur.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp gruptan çıktığım gözüküyor mu

Sunucu kaynaklı problemlerde ise sizin yapacağınız bir şey bulunmamaktadır. Whatsapp yetkilileri tarafından sorunun giderilmesinin gerekli olduğunu bilmeniz lazım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here