Paylaş

Whatsapp tüm sohbetleri silme kaldırma. Whatsapp hesabında yapılan sohbetleri toplu bir şekilde silmek için nereye girmeniz gerektiğini konu aldık.

Whatsapp mesajlaşma uygulaması olarak en popüler uygulamalardan birisidir. Hemen hemen tüm herkes bu platform üzerinden mesajlaşma işlemlerini yapmaktadır. Mesajın yanı sıra aynı zamanda görüntülü arama ve sesli arama imkanı da sunduğu için uygulamadan vazgeçmek çokta kolay olmamaktadır. Whatsapp üzerinde yapılan görüşmeleri anlık silmiyorsanız belli bir zaman sonra rehberdeki tüm kişilerle görüşme yapmış olacaksınız. Kişilerle yapılan görüşmelerinizi ilerleyen dönemlerde silmek istediğiniz de fazlaca kişi olduğu için bununla tek tek uğraşmak zor gelecektir. Ancak whatsapp toplu mesajların silinmesini tek bir tuşla sizlerin hizmetine zaten sunmaktadır. Ama bu özelliğin nerede olduğunu bilmeyenler mesajların toplu bir şekilde nasıl silineceğini de haliyle bilememektedir. Yaptığınız konuşmaları toplu bir şekilde tek bir hamle ile nasıl sileceğinizi yazı içerisinde kapsamlı bir şekilde anlattık.

Whatsapp tüm sohbetleri silme kaldırma

Whatsapp tüm konuşmaları silme, whatsapp tüm mesajlaşmaları silme, whatsapp tüm sohbeti nasıl silebilirim, whatsapp toplu konuşmaları silme, whatsapp toplu şekilde mesajlaşmalarım nasıl silinir, whatsapp sohbeti komple kaldırmak istiyorum. Whatsapp’ta konuştuğunuz kişilerle yapılan görüşmeleri tek tek silmektense toplu bir şekilde tek bir kere silmek işinizi daha da kolay hale getirecektir.

Whatsapp toplu konuşmayı silme

Yapılan mesajlaşmalarınızı komple silebilmek için whatsapp uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Eğer iphone telefon kullanıyorsanız sağ üst alanda bulunan ‘’Ayarlar’’ alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz.

Whatsapp tüm sohbetleri silme kaldırma, whatsapp toplu mesajları silme, whatsapp tüm konuşmayı silme, whatsapp tüm sohbeti silme, whatsapp toplu mesaj kaldırma, whatsapp tüm konuşmaları kaldırma

Ayarlar kısmına erişim gerçekleştirdikten sonra da gelen ekranda ‘’Sohbetler’’ bölümüne giriş yapıyoruz. Tüm sohbetleri silin seçeneğini göreceksiniz ona tıklamanız durumunda sohbetlerin tamamı silinmiş olacaktır.

Whatsapp tüm sohbetleri silme kaldırma ayarlarını belirttiğimiz şekilde işleme almanız halinde artık sohbet alanına giriş yaptığınız da hiçbir sohbet görünmeyecektir. Tüm sohbetlerin silindiğini görebilirsiniz. Ama siz tüm sohbetlerin silinmesini değil de sadece birkaç kişiyle yapılan sohbeti silmek istiyorsanız bu durumda o kişilerin sohbetlerini tek tek silmelisiniz.

Tek tek silmek zamanınızı alacağı için bu yöntem en basit yöntemdir. Doğrudan tüm mesajlarınızın hepsini tek bir seferde silmesini tamamlayabiliyorsunuz.

Whatsapp tüm sohbetleri silme kaldırma, whatsapp toplu mesajları silme, whatsapp tüm konuşmayı silme, whatsapp tüm sohbeti silme, whatsapp toplu mesaj kaldırma, whatsapp tüm konuşmaları kaldırma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here