Paylaş

Whatsapp tüm sohbetleri arşivleme olmuyor. Whatsapp uygulamasında sohbetlerinizi hepsini tek bir tuşla arşivlemek istiyorsanız detaylar yazımızda.

Akıllı telefon kullanıcılarının telefon aldıklarında cihazlarına ilk yükleme yaptığı uygulamalardan birisi whatsapp’tır. Whatsapp hesabında arkadaşlarımız, akrabalarımız ya da sevdiklerimizle sürekli iletişim haline geçmekteyiz. Bu alanda sohbet kısmında görünmesini istemediğiniz kişilerle de mesajlaşmalarınızı arşivleyebilirsiniz. Fakat siz yapılan tüm görüşmeleri arşiv alanına almak istiyorsanız bunun nasıl olduğunu birlikte incelemesini sağlayacağız. Arşivlenmiş sohbetlerinizin whatsapp üzerinden silinmeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Yine aynı şekilde whatsapp uygulamasının kendi içerisinde gizli bir alanda bulunmaktadır. Sonrasında arşivlediğiniz kişiyi arşivden çıkarmasını da aynı şekilde sağlayabiliyorsunuz. Whatsapp üzerinde yapılan tüm sohbetlerin arşivlenmesinin nereden yapılacağını ise beraber kontrol ederek sorunumuzu gidereceğiz.

Whatsapp tüm sohbetleri arşivleme olmuyor

Whatsapp tüm sohbeti arşivleme, whatsapp sohbet nereden arşivlenir, whatsapp tüm sohbeti arşivlemek istiyorum, whatsapp tüm sohbeti arşivleme nerede, whatsapp tüm sohbeti arşivlemeyi bulamıyorum. Telefonunuza mesajlaşmak için yüklediğiniz whatsapp uygulamasında aynı zamanda görüntülü konuşma ve resim ile video alışverişinde bulunabiliyorsunuz. Yapılan görüşmelerin sohbet kısmında gözükmemesi için içinde arşivleme yöntemine gidebiliyorsunuz.

Whatsapp tüm konuşmaları arşivleme

Whatsapp hesabınızda görüşmelerin tamamını arşivleyebilmek için öncelikle uygulamaya giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Oradan da ayarlar bölümüne giriyoruz. İphone telefon kullanıyorsanız ayarlar alanına sağ alt kısımda bulunan bölümde giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp tüm sohbetleri arşivleme olmuyor, whatsapp tüm konuşmayı arşivleme, whatsapp toplu arşivleme, whatsapp toplu arşiveme nerede, whatsapp toplu arşivleme yapma, whatsapp tüm konuşmaları arşivleme

  • Ayarlara girdikten sonra size sunulan seçenekler içerisinde ‘’Sohbetler’’ bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Sohbetler kısmına giriş yapıldığında alt kısımda bulunan ‘’Tüm sohbetleri arşivle’’ adı altında bir ekran göreceksiniz.
  • Buraya tıkladığımız süre içerisinde yapılan tüm sohbetler arşivlenecektir. Sohbetler arşivlendiği için sohbet alanında gözükmeyecektir.
  • İphone telefonunuzda arşivlenmiş bir sohbeti görebilmek için sayfayı aşağıya doğru hızlıca kaydırmanız yeterlidir.
  • Android cihazlarda da sayfanın en alt kısmında bu bilgiler yer almaktadır.

Whatsapp tüm sohbetleri arşivleme olmuyor diyenlere özel hazırladığımız bu yazımızla birlikte sorununuzu giderebilirsiniz. Yani artık bundan sonrasında tüm mesajlarınızın arşivleme işlemlerini tek bir tuşla yapmış olacaksınız. Olur da yapılan ayarlarla ilgili olarak aklınıza takılan bir yer olursa bunu bize yorumdan iletmeniz durumunda yine aynı şekilde yorum üzerinde bilgilendirme sağlanacaktır.

Whatsapp tüm sohbetleri arşivleme olmuyor, whatsapp tüm konuşmayı arşivleme, whatsapp toplu arşivleme, whatsapp toplu arşiveme nerede, whatsapp toplu arşivleme yapma, whatsapp tüm konuşmaları arşivlemeWhatsapp tüm sohbetleri arşivleme olmuyor, whatsapp tüm konuşmayı arşivleme, whatsapp toplu arşivleme, whatsapp toplu arşiveme nerede, whatsapp toplu arşivleme yapma, whatsapp tüm konuşmaları arşivleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here