Paylaş

WhatsApp toplu mesaj listesini silemiyorum. Whatsapp üzerinde oluşturulan toplu mesaj listesini silmek için çözüm yöntemlerini yazımızda sunacağız.

Whatsapp hesapları üzerinde bir etkinlik ya da özel bir gün olunca kişilere tek tek mesaj göndermek zor olmaktadır. Böyle bir durumda toplu mesaj listesi oluşturmaktayız. Ve oluşturulan bu liste sonrasında herkesin o gününü kutlamak adına tek bir mesaj atarak işlemleri tamamlıyoruz. Bu sayede bir mesajı herkese tek tek göndermek durumunda kalmayacaktır. Fakat bazı kullanıcılar ise oluşturulan bu toplu mesaj listesini kaldırmak istemektedir. Uygulama içerisine gözükmesini istemediği için nasıl silineceğini de bununla birlikte merak etmektedir. Oluşturulan toplu mesaj listesinin silinmesi için izlenecek yöntemlerin neler olduğuna beraber bakacağız. İşleme alacağımız ayarlar sonrasında whatsapp hesabı üzerinde oluşturulan toplu mesaj listesinin izlenmesi için hangi ayarların yapılması gerektiğine bakalım.

WhatsApp toplu mesaj listesini silemiyorum

Toplu mesaj listesini silme, whatsapp mesaj listesini silme, whatsapp liste silme, whatsapp toplu mesaj silemiyorum, whatsapp toplu listeyi silmek istiyorum, whatsapp toplu mesaj listesini nasıl silebilirim, whatsapp toplu mesaj listesi kaldırma, whatsapp mesaj listesini kaldırma. Whatsapp uygulaması içerisinde var olan arkadaşlarımıza bir etkinliği, özel bir günü ya da dini bir bilgilendirme mesajını göndermek için toplu mesaj listesi oluşturulmaktadır. Bu listenin sonrasında silinebilmesi adına ise yapılacak işlemler oldukça basittir. Bazı kullanıcılar ise bu işlemi yapmalarına rağmen silinemediğini belirtmektedir.

Whatsapp mesaj listesini kaldırma

Oluşturulan toplu mesaj listesinin silinmesi adına whatsapp hesabımıza giriş gerçekleştiriyoruz. Hesaba erişim sağladıktan sonra oluşturulan toplu mesaj listesi alanına geliyoruz. Onun üzerine geldikten sonra basılı tuttuktan sonra ”Toplu mesaj listesini sil” yazısına dokunduktan sonra liste silinmiş olacaktır.

Yapılan bu işlem aşamalarını yapılmasına rağmen listenin silinmediğini dile getiren kullanıcılar ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme sağlıyoruz. Bununla birlikte telefonu kapatıp tekrar açmanız halinde işlemi tekrar internet bağlantısı varken deneyelim. Yaşanan bu durum giderilmiş olacaktır.

WhatsApp toplu mesaj listesini silemiyorum diyenler için son satırımız da yapılması gerekenleri söyledik. Şayet bu ayarları yaptıktan sonra da bir problem olursa bizlerle yorum alanında iletişime geçebileceğinizi tekrar hatırlatmak isteriz.

WhatsApp toplu mesaj listesini silemiyorum, whatsapp toplu mesaj silme, mesaj listesini silme, mesaj listesini kaldırma, whatsapp mesaj listesini silme, whatsapp mesaj listesini kaldırma

WhatsApp toplu mesaj listesini silemiyorum, whatsapp toplu mesaj silme, mesaj listesini silme, mesaj listesini kaldırma, whatsapp mesaj listesini silme, whatsapp mesaj listesini kaldırmaWhatsApp toplu mesaj listesini silemiyorum, whatsapp toplu mesaj silme, mesaj listesini silme, mesaj listesini kaldırma, whatsapp mesaj listesini silme, whatsapp mesaj listesini kaldırma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here