Paylaş

Whatsapp toplu mesaj listesi düzenleme. Whatsapp listeye alıcı ekleme ve buna bağlı işlemlerin düzene alınabilmesi adına bilinmeyenleri anlatacağız.

Günümüz teklonojisinde artık telefonlar tek iletişim aracıdır. Telefon üzerinde var olan uygulamalar ise buna aracı olmaktadır. Ücretsiz olarak mesajlaşarak, video ve resim gönderimi sağladığımız bunun yanına ek olarak arama yapabiliyoruz. Bununla birlikte görüntülü arama özelliğinin de aktif olarak kullandığımız uygulamalardan birisidir. Whatsapp hesaplarında var olan kişiler ise rehberimiz de var olan kişilerdir. Haliyle bu aşama da rehber de bulunan kişilerin hepsi de bizim yakın olarak tanıdığımız kişilerdir. Tanımadığımız birinin numarasını telefonda tutmayacağımız gibi ona mesaj gönderimi de yapmayız. Özel günlerimizde bazen tüm arkadaşlarımıza tek tek mesaj atmak bizi yormaktadır. Bir kişiye mesaj gönderip diğer kişiye göndermediğimiz taktirde hemen gönül koymalar başlamaktadır. Bunun için de topku mesaj listesi oluşturulmaktadır. Oluşturulan toplu mesaj listesi sonrasında bir arkadaşımızı eklemek istediğimiz de bunun nereden yapıldığı ise merak konusudur. Meraka konu olan işlem adımlarımıza birlikte bakacağız.

Whatsapp toplu mesaj listesi düzenleme

whatsapp toplu listeye birini ekleme, whatsapp listeye alıcı ekleme, whatsapp toplu mesaj listesi nasıl düzenlenir?, whatsapp listeye alıcı ekleme, whatsapp listeye kişi ekleme, whatsapp liste düzenleme, whatsapp düzenleme nasıl yapılır?, whatsapp toplu mesaja kişi nasıl eklenir?, whatsapp toplu mesaja kişi ekleme nereden yapılır? Whatsapp uygulaması içerisinde oluşturulan mesaj listesine daha sonrasında kişi eklenebilmesi için araştırdığınız işlemler için çözümü yazımızda sunduk.

Whatsapp toplu mesaja kişi ekleme

Toplu mesaja kişi ekleme işlemlerimi için öncelikle whatsapp uygulamasına geliyoruz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ”Toplu mesaj listesi” alanına geliyoruz. Sonrasında ”Menü tuşu” kısmına basıyoruz. Beraberinde ”Toplu mesaj listesi bilgisi” alanını seçiyoruz. Seçilen ekranında ”Kalem” ikonu göreceksiniz. Kalem ikonuna tıklamanız halinde toplu mesaj liste isim değişikliği yapabilirsiniz.

Alıcı ekle kısmına tıklamanız halinde ise listeye yeni alıcıların ekleme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde çıkarmak istediğiniz katılımcıyı çıkarmak isterseniz de çıkartılacak kişinin üzerine uzun basmanız halinde toplu mesaj listesinden çıkart yazısında alıcı ismini seçmemiz yeterli olacaktır.

Mesajlaşma alanında toplu mesaj listesi oluşturdunuz ve bu liste üzerinde belli düzenlemeler yapmak isterseniz belirttiğimiz işlemleri yapabilirsiniz. Whatsapp toplu mesaj listesi düzenleme için ise tüm sorunlar giderilmiş olacaktır

Whatsapp toplu mesaj listesi düzenleme, whatsapp alıcı ekleme, listeye alıcı ekleme, whatsapp liste düzenleme, whatsapp mesaj listesi düzenleme, whatsapp toplu mesaja kişi ekleme

Whatsapp toplu mesaj listesi düzenleme, whatsapp alıcı ekleme, listeye alıcı ekleme, whatsapp liste düzenleme, whatsapp mesaj listesi düzenleme, whatsapp toplu mesaja kişi ekleme

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here