Whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor yönünde yaşanan sorunun için hangi ayarların kontrol etmesi gerektiğini sizlere sunumunu sağlayacağız. Whatsapp toplu mesaj gitmiyor ise üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Hazırladığımız yazı yaşanan sorunu gidermeye yeterli olacaktır.

Sünnet düğünü, kına gecesi ve normal düğünlerimizde yakın gördüğümüz arkadaşlarımıza bilgi verebilmek için sosyal medyayı kullanıyoruz. Fakat rehber de bulunan kişilerin tek tek aranması zamanımızdan alıp götürmektedir. Whatsapp yetkilileri bu durumu anladığı için getirdiği güncelleme ile birlikte toplu mesaj gönderimini aktif hale getirmiş durumdadır. Gelen bu özelliğin böyle organizasyonlarda oldukça işe yarar oluşu whatsapp kullanıcılarını sevindirmiş durumdadır. Oluşturulan gruplara kendiniz kişileri ekleyebiliyorsunuz. Bu kişilere yapmak istediğiniz bildirimi böylelikle tek bir mesaj yöntemiyle sağlayabilirsiniz. Eğer davetiye gönderimi tarzında bir yol izlenecek ise bu durumda da tek bir davetiyeyi o alana göndermeniz yeterli olacaktır. Fakat özelliği kullanan kişilerin toplu mesajı nereden göndereceğine dair bilgisinin olmaması ya da mesajın gitmeme yönünde sorun yaşamasını konu almış bulunuyoruz. Böylelikle siz de sevdiklerinize tek bir mesaj ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor

Whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor, toplu mesaj gönderemiyorum, toplu mesaj gitmiyor, whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum, whatsapp toplu mesaj gitmiyor, whatsapp çoklu mesaj gitmiyor ise  çözümü sizler için araştırıp yazıya dökmüş bulunuyoruz. Verilen bu emeklerin tamamı sizlerin daha sağlıklı bir şekilde yazışma ve görüşme gerçekleştirmenizdir. Yazılarımız sürekli devam edecektir. Bizleri takipte kalın lütfen.

Whatsapp toplu mesaj gitmiyor

Whatsapp uygulaması üzerinde toplu mesaj gönderebilmek için öncelikle o mesaj içeriği için ortamın hazırlanmasını ele alalım. İlk öncelikle whatsapp hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor, toplu mesaj gönderemiyorum, toplu mesaj gitmiyor, whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum, whatsapp toplu mesaj gitmiyor, whatsapp çoklu mesaj gitmiyor

Whatsapp’a giriş sağladıktan sonra sağ üst köşede yer almakta olan (…) bölüme tıklıyoruz. Gelen ekranda ”Yeni toplu mesaj” yazısını göreceksiniz. Bu alana tıklıyoruz. Sonrasında kişileri seçiyoruz. Ve grup oluşturulmuş durumdadır. Mesaj göndereceğiniz içeriği ya da davetiyeyi bu alana göndermeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp çoklu mesaj gitmiyor

Whatsapp hesabında oluşturulan bu alana mesaj gönderim işlemleriniz ulaşmıyorsa bu durumda sorun farklıdır. İlk önce yapmanız gereken yol telefonunuzu kapatıp açmak olacaktır. Cihazı kapatıp açtığınızda sorun giderilmez ise telefonun saat ve tarih ayarlarını kontrol ediniz. Bu alan hatalı olduğundan dolayı da göndermiş olduğunuz yazı gitmiyordur.

Ya da gruba aldığınız kişiler den bir kaçı sizi engellemiş olabilir. Bu ihtimali de göz önünde bulundurmanız da fayda bulunmaktadır. Rehbere kaydettiğiniz numaralar yanlış olduğu içinde mesajın gitmeme durumu ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Her ihtimali gözden geçirip buna yönelik işlemleri sağlayalım. Tüm kontroller sonrasında internet veri bağlantınızı da kontrol etmeyi unutmayalım.

Whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor için belirtilen işlemleri sağlamanız yeterli olacaktır. Umarım faydalı olmuştur.

Whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor, toplu mesaj gönderemiyorum, toplu mesaj gitmiyor, whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum, whatsapp toplu mesaj gitmiyor, whatsapp çoklu mesaj gitmiyor Whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor, toplu mesaj gönderemiyorum, toplu mesaj gitmiyor, whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum, whatsapp toplu mesaj gitmiyor, whatsapp çoklu mesaj gitmiyor Whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor, toplu mesaj gönderemiyorum, toplu mesaj gitmiyor, whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum, whatsapp toplu mesaj gitmiyor, whatsapp çoklu mesaj gitmiyor Whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum gitmiyor, toplu mesaj gönderemiyorum, toplu mesaj gitmiyor, whatsapp toplu mesaj gönderemiyorum, whatsapp toplu mesaj gitmiyor, whatsapp çoklu mesaj gitmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz