Paylaş

Whatsapp tatil modu nedir ne işe yarar. Whatsapp hesaplarına gelmesi beklenen tatil modunun nasıl kullanılacağına dair bilgiler haberimizde.

Telefonlarımıza indirmiş olduğumuz her uygulama gibi whatsapp uygulaması da kendini yenilmektedir. Yenilikler cihazlara gelen güncellemeler ya da uygulamalarınıza getirilen güncellemeler sonrasında devreye girmektedir. Henüz daha uygulamaya dahil edilmeyen ama yakın zaman içerisinde gelmesi beklenen tatil modu özelliği ile birlikte nelerin değişeceğini detaylı şekilde sizlere paylaşımını sağlayacağız. Bilindiği üzere whatsapp artık sadece sohbet uygulaması olarak değil, görüntülü arama, sesli arama, durum paylaşımı ve buna bağlı tüm işlemler için kullanılabilmektedir. Yine aynı şekilde çok yoğun olduğumuz zamanlarda grupların ya da kişileri bildirimlerinin bizleri rahatsız etmesin diye ilgili ayarları sessize almaktayız. Sessize aldıktan sonra o kişilerin bizlere attığı bildirimler bildirim ekranında sayıyla gözükse bile herhangi bir titreşim ya da buna bağlı ekrana düşen bir yer olmamaktadır. Tatil modunda iken artık bu bildirimlerin dahi görülmesinin önüne geçilmesi hedef alınmıştır.

Whatsapp tatil modu nedir ne işe yarar

Whatsapp tatil modu ne demek, whatsapp tatil modu nedir, whatsapp tatil modu ne zaman gelir, whatsapp uygulamasında tatil modu ne iş yarayacak, whatsapp tatil modu ayarları için neler gerekli. Henüz daha beta aşamasında olan ancak çok yakın zaman içerisinde tüm hesaplardaki yerini alması beklenen tatil modu özelliğiyle alakalı merak edilenleri sizlere anlatımını sağlayacağız.

Whatsapp tatil modu nasıl kullanılır

İlk olarak mesajları sessize alma özelliğini andıran bu özellik ile arada çok büyük bir farkın olmadığı görebilirsiniz. Tatil modu özelliğinin hesaplara dahil edilmesi sonrasında uygulama içerisinde ‘’arşivlenmiş sohbetleri yoksay’’ şeklinde görünecektir. Yine aynı şekilde buraya aldığınız kişiler ya da gruplar en üst alanda görünmeyecektir.

Whatsapp tatil modu nedir ne işe yarar, whatsapp tatil modu, whatsapp tatil modu nedir, whatsapp tatil modu nasıl kullanılır, whatsapp tail modu ne işe yarar, whatsapp tatil moduna alma

Böylelikle herhangi bir bildirim ya da bildirim göstergesi olmadan rahat bir tatil yapmanıza imkan sunacaklardır. Özellik hiçbir şekilde bildirimlerin gözükmesini sağlamadığı için çok fazla kişi tarafından kullanılacağını sanmıyorum. Yine de tatildeyken herhangi bir şekilde rahatsız edilmemek için whatsapp uygulamasını tatil moduna çekerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp bildirimleri yanıp sönüyor

Whatsapp tatil modu nedir ne işe yarar sorusunun yanıtı için yukarıdaki bilgileri gözden geçirebilirsiniz. Merak ettiğiniz farklı sorularınızı ise bize yorumdan iletebilirsiniz.

Whatsapp tatil modu nedir ne işe yarar, whatsapp tatil modu, whatsapp tatil modu nedir, whatsapp tatil modu nasıl kullanılır, whatsapp tail modu ne işe yarar, whatsapp tatil moduna alma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here