Paylaş

Whatsapp tarih ve saat hatası alıyorum. Sohbet amaçlı kullanım sağlanan whatsapp uygulamasında iphone ve android telefonlarda saat tarih ayarlarını konu alacağız.

İphone ve android telefonlarımıza indirmiş olduğumuz whatsapp uygulaması da diğer indirdiğimiz uygulamalar gibi hata verebilmektedir. Oluşan hatalar genel olarak internet bağlantısıyla ilgilidir. Çünkü whatsapp ve benzeri uygulamalar internet veri bağlantısı üzerinden çalışma sağlamaktadır. Yani internetiniz üzerinden oluşan her türlü aksaklık uygulamaya da aynı şekilde yansıyacaktır. Whatsapp uygulamasında yaşanan sorunlarla ilgili bir diğer etken ise saat ve tarih ayarlarıdır. Bu ayarların hatalı olması halinde çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir. Genel olarak bu fark edilmiyor olsa bile çoğu hatanın altında yatan etkenlerden birisi budur. Whatsapp teknolojinin gelişimiyle birlikte kendini güncellemesinden kaynaklı sohbet uygulaması olarak popülerliği sürekli üst seviyelerde tutmaktadır. O yüzden en ufak aksaklık can sıkıntısına sebebiyet vermektedir.

Whatsapp tarih ve saat hatası alıyorum

Whatsapp tarih hatası, whatsapp saat hatasını giderme, whatsapp hata veriyor sebebi nedir, whatsapp tarih yanlış gösteriyor, whatsapp saat yanlış gösteriyor, whatsapp saati ve tarihi ayarlamak istiyorum, whatsapp hesabında tarih ve saat ayarları için nasıl bir yol izlemeliyim. Akıllı telefonların en gözde uygulamalarından birisi olan whatsapp hesaplarında çeşitli problemler ortaya çıkabilmektedir. Bunların bazıları sunucu kaynaklı, bazıları uygulamayla alakalıyken bazıları da internet bağlantılarıyla alakalı meydana gelebilmektedir.

Whatsapp tarih doğru değil

Tarih ve saat diliminin telefondakiyle uygulamadaki aynı olmadığında da çeşitli sorunlar ortaya çıkabilmektedir. O yüzden bu bilgilerin sürekli olarak güncel ve doğru olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Yine aynı şekilde bilgisayarlarımızda da saat ve tarih ayarı oldukça önemlidir. İnternet üzerinden işlem sağladığımız sırada çeşitli hatalar baş gösterebilmektedir.

Whatsapp tarih ve saat hatası alıyorum, whatsapp tarih yanlış, whatsapp saat yanlış, whatsapp tarihi ayarlama, whatsapp saati ayarlama, whatsapp tarih hatalı
  • Whatsapp tarih ayarlarını iphone telefonlarınızda ayarlayabilmek için nelerin gerekli olduğunu anlatırken yine aynı şekilde android telefonlarda da bu işlemlerin aşamalarını sizlere paylaşacağız.
  • İlk olarak iphone telefonunuzda sırasıyla ‘’Menü>Ayarlar>Genel>Tarih ve saat>Saat dilimi’’ alanına girişimizi gerçekleştirerek değişikliği devreye koyabiliyorsunuz.
  • Android telefonlarınızda ise Ayarlar > Tarih ve Saat dilimi bölümüne girdikten sonra değişiklik işlemlerinizi bitirebilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Whatsapp tatil modu nedir ne işe yarar

Böylelikle Whatsapp tarih ve saat hatası alıyorum sorunu da bu yapılan ayarlarla birlikte giderilecektir. Kullanım sağlanan telefonunuzla uygulamanın tarih ve saat ayarlarıyla sizin tarih ve saat ayarlarınız aynı olması gereklidir.

Whatsapp tarih ve saat hatası alıyorum, whatsapp tarih yanlış, whatsapp saat yanlış, whatsapp tarihi ayarlama, whatsapp saati ayarlama, whatsapp tarih hatalı
Whatsapp tarih ve saat hatası alıyorum, whatsapp tarih yanlış, whatsapp saat yanlış, whatsapp tarihi ayarlama, whatsapp saati ayarlama, whatsapp tarih hatalı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here