Whatsapp tabletler şu anda desteklenmiyor. Whatsapp uygulamasını tabletinize indirmek istiyor ancak bu hata ile karşılaşıyorsanız çözüme dair bilgileri anlatacağız.

En popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi olan whatsapp hesaplarını tabletten de açmak isteyebilirsiniz. Genel itibariyle whatsapp uygulamasını cep telefonlarımızda daha yaygın olarak kullanım gerçekleştirmekteyiz. Onun yanı sıra whatsapp uygulamasını bilgisayarlarda da kullanım yapabiliyoruz. Diler whatsapp web dilerseniz de Microsoft store üzerinden indirimini sağlayarak kullanım sağlayabiliyoruz. Whatsapp uygulamasını telefonlarımıza da yine aynı şekilde Apple store ya da Play store mağazalarından indirme işlemlerini yapabilmek mümkündür. Fakat almış olduğumuz tabletlerin store alanında whatsapp uygulamasını indiremiyoruz. Aldığınız tablet üzerinden de whatsapp’ı kullanmak istemeniz ise sizin en tabi hakkınız olduğundan ötürü bu işlemleri nereden sağlayacağınızı detaylı şekilde inceleyeceğiz.

Whatsapp tabletler şu anda desteklenmiyor

Whatsapp tablete nasıl indirilir, whatsapp uygulamasını tablete indirmek istiyorum, whatsapp tabletler desteklemiyor mu, whatsapp tablette kullanabilir miyim, whatsapp uygulamasını tablette kullanmak için ne yapmam gerekiyor. Whatsapp hesabınızı tablete entegre etmek istiyor fakat desteklememektedir uyarısı alıyorsanız gerekli ayarları sağlayacağız.

Whatsapp tablette kullanılır mı

Tableti aldığınız da mağaza alanına girip buradan indirme işlemlerini denemeye çalışmanız sonuçsuz bırakacaktır. Dolayısıyla uygulamanızı www.whatsapp.com/android adresine girişimizi sağlayarak yüklemesini gerçekleştireceğiz.

Whatsapp tabletler şu anda desteklenmiyor, whatsapp tablete indirme, whatsapp tablet desteklemiyor, whatsapp tablette kullanabilir miyim, whatsapp tablet nasıl indirilir, whatsapp tablette desteklemiyor hatası
  • Yüklemeyi sağladığımız sırada hata alabilirsiniz. Tabletler şuanda desteklemiyor uyarısı ekrana geldiğinde tamam diyerek ayarlara devam ediyoruz.
  • Yüklemenin bitmesini kısa süreli beklediğimizde ekrana uyarı gelip gelmediğini kontrol etmeniz lazım.
  • İndirme işlemleri sırasında yükleme engellendi hatası alabilirsiniz. Bu hatayı aldığınızda whatsapp’ın ayarlar alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar kısmından bilinmeyen kaynakları bulup bunlara izin vermeniz halinde işlem ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Geriye kalan işlemler artık girilen numaraya gelen kodu girmenizdir.
  • Kodu girdikten sonra yapılacaklar telefon üzerinden yaptığınız ayarlarla eş değerdir. Sizden ekstra bir işlem istemeyeceğinden dolayı bu ayarları sağlayabilirsiniz.
  • Whatsapp tabletler şu anda desteklenmiyor problemine yönelik merak ettiklerinizi bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

Whatsapp hesabınıza tabletleriniz üzerinden girip konuşmalarınızı yukarıdaki anlatıma bağlı olarak sağlayabiliyorsunuz. Genelde tabletler çocuklarımızın çizgi film ya da oyun oynadığı cihazlardır. Lakin kendinize özgüde kullanıma çevirmek sizlerin elinde olan bir işlemdir.

Önceki İçerikMessenger kişileri yönet ne işe yarıyor
Sonraki İçerikTeamviewer uzaktakine fare imleci gözüksün
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here