Paylaş

Whatsapp sürümünüz bu mesajı desteklemiyor. Whatsapp üzerinde gezinti sağladığınız da böyle bir uyarı sonrasında yapılacaklar yazımızda.

Whatsapp’ta diğer uygulamalar gibi kendini sürekli güncellemekte olan bir uygulamadır. Çıkartma, görüntülü arama, sesli mesaj gönderme ve buna benzer bir çok özellikleri kendi içerisinde barındırmaktadır. Emoji gönderimi, GIF gönderimlerinin de yapıldığı uygulama da bazen çeşitli hatalar karşınıza gelebilmektedir. Son zamanlarda bir çok kullanıcının karşılaşmış olduğu ‘’Bir mesaj aldınız ama Whatsapp sürümünüz bu mesajı desteklemiyor’’ sorunu ile ilgili nasıl bir yol izleneceği bir çok kullanıcı tarafından merak konusu haline gelmiştir. Alınan hatanın temelinde yatan neden cihaza gelen güncellemeleri zamanında devreye almamanızdadır. Güncellemeler otomatik yapılmaya kapalı ise bu durumda siz el ile güncelleme yapmadan yeni gelen güncellemeleri göremeyebilirsiniz. Bu da çıkartma özelliğinin geldikten sonra siz güncel sürümü kullanmadığınız için karşılaşacağınız problemlerden bir tanesidir. Hatanın nasıl giderileceğine ise beraber göz gezdireceğiz.

Whatsapp sürümünüz bu mesajı desteklemiyor

Whatsapp bir mesaj aldınız, whatsapp sürümünüz bu mesajı desteklemiyor, whatsapp sürüm hatası veriyor, whatsapp mesajı göstermiyor, whatsapp gelen mesajı desteklememe hatası alıyorum, whatsapp sürüm hatası neden gelir, whatsapp bu mesaj desteklenmiyor. Whatsapp üzerinde gelen bir mesajın görünmesine sürümünüz bu mesajı desteklemiyor şeklinde alınan hata sonrasında mesajı görebilmek için güncellemenin yapılması gereklidir. Bunun nereden yapıldığını birlikte inceleyeceğiz.

Whatsapp sürüm hatası veriyor

Whatsapp üzerinde gelen hata sonrasında zaten bu alanda güncelleme yapmanız gerektiğini de yine aşağıda sizlerle paylaşması gerekiyor. Apple store ya da Play store uygulamasına girdikten sonra ‘’Whatsapp’’ yazmanız durumunda gelen ekranda güncellene butonu yer alacaktır.

Whatsapp sürümünüz bu mesajı desteklemiyor, whatsapp bir mesaj aldınız, whatsapp mesajı desteklemiyor, whatsapp sürüm hatası, whatsapp sürüm uyarısı veriyor, whatsapp mesaj göstermiyor

  • Güncelle dedikten sonra sürümünüz en son sürüm yüklü olmasından dolayı gelen mesajları anında alabileceksiniz.
  • Ama bu sorunla yine karşı karşıya kalınabilir. Onunda temel nedeni sizin cihazınız iphone karşı tarafın cihazı android ise bu durumda birinde var olan özellik diğerinde olmayabilir.
  • Özelliklerin olmayışında da bu sorun ile karşı karşıya kalınabilir.
  • Haliyle böyle bir sorun karşısında karşı tarafa cihazın markasını sormanız da fayda bulunmaktadır.

Yapılan ayarlarla birlikte sorun giderilecektir. Takıldığını yerde bize yorumdan durumu belirtebilirsiniz. İyi gezintiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here