Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Whatsapp süreli mesajları kapatma ve kapatamıyorum diyenlere özel bilgileri ele aldık.

Whatsapp’a eklenen süreli mesaj özelliğini herkesin yavaş yavaş kullandığını söylemek mümkündür. Çoğu kullanıcı hangi özelliğin nasıl kullanıldığına dair bilgileri öğrenip onu uygulamaya koymaktadır. Hal böyleyken bizde Whatsapp süreli mesajları kapatma ve kapatamıyorum konusunda size yardımcı olacağız.

Vereceğimiz bilgiler ışığında mesajlarınızın artık 7 Gün sonunda kendiliğinden kaybolmamasını sağlamış olacaksınız. Elbette burada sizden tek isteğimiz aşamaları doğru bir şekilde işleme koymanızdır. Şimdi isterseniz hangi aşamanın nasıl devreye konulacağı konusunda sizi bilgilendirelim.

Whatsapp süreli mesajları kapatma ve kapatamıyorum

Whatsapp süreli mesajları kapatma

Whatsapp süreli mesajları kapatma ayarı için nelerin yapılması gerektiğini ele alırken bu ayarı açtığınız gibi tekrar geri kapatabilirsiniz. Lakin çoğu kullanıcı nereden yapıldığını unuttuğunu ya da yapıyor olmasına rağmen kapatamıyorum diye bir bilgi paylaşımı ilettiğini tespit etmiş bulunuyoruz. Dolayısıyla ilk olarak nereden kapatılacağını konu alırken daha sonrasında kapama yapıyor olmanıza rağmen neden kapanmadığına değineceğiz.

Whatsapp uygulamasına girişinizi gerçekleştiriniz. Uygulamaya girişinizi yapmanızla birlikte gelen arkadaşınızla yapılan sohbet ekranına geliniz. Ve üst alanda yer alan profil resminin yanındaki boş alana tıklamanızla birlikte kişiyle ilgili Whatsapp sohbet ayarlarına erişmiş olacaksınız.

Gelmiş olduğunuz bu ekranda ‘’Süreli mesajlar’’ adı altındaki yeri görüp onun üzerine dokunmanız gereklidir. İlgili alana dokunmanızla birlikte artık geriye kalan işlemler ise oldukça basittir. Açık olan konumu ‘’Kapalı’’ duruma getirerek işlemlerinizi bitirebilirsiniz. Kapalı duruma gelen süreli mesajlarınızla birlikte artık o kişiyle yaptığınız görüşmeler otomatik olarak kaybolmayacaktır. Bu aşamada sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorum bölmesinden dile getirebilirsiniz.

Whatsapp süreli mesajları kapatamıyorum sorunu için yukarıdaki ayarları yapıyor olmanıza rağmen hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda farklı bir problem yaşıyor olabilirsiniz. O problemin önüne geçilebilmesi için ise yapmanız gereken ya da izlemeniz gereken yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerin neler olduğuna da beraber göz gezdireceğiz.

İlk olarak bağlantılarınız ayar sırasında kesintiye uğramış olabileceğinden ötürü kontrollerin bu doğrultuda sağlamalısınız. Şayet ayarlar bunla ilgili sisteme girmiyorsa bu durumda uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme gerçekleştirmesi yapabilirsiniz.

Whatsapp süreli mesajları kapatma ve kapatamıyorum
Önceki İçerikGotham Knights sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikShadow Warrior 3 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here