Paylaş

Whatsapp suanki konumu gönderme. Whatsapp uygulamasında anlık konum göndermek istiyorsanız uygulama içerisinde nereye gireceğinizi sizlere sunacağız.

Kısa zaman içerisinde tüm akıllı telefonlarda yerini alan mesajlaşma uygulaması whatsapp hesaplarında artık kullanıcılar istedikleri andan itibaren görüntülü konuşma yapabilmektedir. Whatsapp uygulamasında mesajlaşma, resim gönderme ve görüntülü arama normal arama ücrete tabi tutulmamaktadır. Bunun için sadece internetin olması yeterli olmaktadır. Var olan internet bağlantısı sayesinde arkadaşlarımızla mesajlaşmayı, arama yaparak görüşmeyi gerçekleştirebiliyoruz. Bunların yanına ek olarak da artık bir mekana gittiğiniz de ya da şehir dışında bir yakınınızın yanına gittiğinizde adres aramanıza gerek kalmıyor. Whatsapp hesabı içerisinde gönderimini sağlayacağınız konum bilgilendirmesiyle birlikte kişinin adresini avucunuzun için gibi bulabiliyorsunuz. Yalnız ”Mevcut konum ile Şuan ki konumu gönder” adı altında gelen seçenekler de hangi konumu gönderilmesi gerektiği düşünülmektedir. Bu ve benzeri işlemleri için anlık konum o anki konumdur. Gönderim işlemleri sonrasında daha da inandırıcı bir konum sayılmaktadır.

Whatsapp suanki konumu gönderme

Whatsapp anlık konum gönderme, whatsapp şuan ki konumu gönderme, whatsapp anlık konum nasıl gönderilir?, whatsapp anlık konum gönderilmiyor, whatsapp anlık konum atamıyorum, whatsapp anlık konum nerede, whatsapp şuan ki konum nasıl gönderilir. Whatsapp hesabı içerisinde var olan konum bilgilendirmesi yani mevcut konum bazen farklı alanda da olsa gönderilebiliyor. Ancak şuan ki konum da bu o kişinin o anki konum alanını belli etmektedir. Hal böyle olunca da işlem ayarlarının nasıl ilerletileceğine ilişkin işlemlerimizi beraber sağlayacağız.

Whatsapp anlık konum atma

Whatsapp üzerinde anlık konumun atılabilmesi için yapılması gereken işlem ayarlarını tek tek sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Böylelikle karşı tarafa o anki anlık konumunu paylaşabilirsiniz. Durumun ele alınabilmesi adına aşağıdaki adımları izlemeniz halinde herhangi bir problem kalmayacaktır.

  1. İlk olarak whatsapp uygulamamızın içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  2. Whatsapp hesabımıza giriş sağladıktan sonra anlık konum atacağımız kişinin sohbet ekranına geliyoruz.
  3. Sohbet ekranına geldikten sonra ise Android telefonların sağ üst tarafta var olan mandal ikonuna iPhone telefonlarında ise (+) işaretine tıklamanız yeterli olacaktır.
  4. + işaretine tıkladıktan sonra gelen ekranda ”Konum” yazısına tıklıyoruz.
  5. Konum bilgilendirmesine tıkladıktan sonra ”Şuan ki konum gönder” demeniz durumunda bulunduğunuz konum anında karşı tarafa gidecektir.

Whatsapp suanki konumu gönderme işlemlerimizi sağlanan bu işlem ayarlarıyla birlikte tamamlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp suanki konumu gönderme, şuanki konumu gönderme, şuanki konumu paylaş, whatsapp şuanki konumu paylaş, whatsapp anlık konum paylaş, whatsapp anlık konum

Whatsapp suanki konumu gönderme, şuanki konumu gönderme, şuanki konumu paylaş, whatsapp şuanki konumu paylaş, whatsapp anlık konum paylaş, whatsapp anlık konum Whatsapp suanki konumu gönderme, şuanki konumu gönderme, şuanki konumu paylaş, whatsapp şuanki konumu paylaş, whatsapp anlık konum paylaş, whatsapp anlık konum Whatsapp suanki konumu gönderme, şuanki konumu gönderme, şuanki konumu paylaş, whatsapp şuanki konumu paylaş, whatsapp anlık konum paylaş, whatsapp anlık konum

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here