Paylaş

Whatsapp sohbet sabitleme nerede bulamıyorum. Android ve iPhone telefonlarında sohbeti sabitlemek için nelerin gerekli olduğunu hazırladık.

Günlük hayatta var olan dostlarımızın numaraları muhakkak telefonlarımızda da kayıtlıdır. Telefon rehberine kayıt ettiğimiz kişiler otomatik olarak whatsapp kişiler alanına da gelmektedir. Zaman içerisinde arkadaşlarınız gruplar açarak sizi bu gruplara dahil edebilirler. Yapılan konuşmalar her yeni yazıştığınız kişi sonrasında bir alt sıraya düşebilmektedir. Sıralama düştükten sonra mesajlaştığınız kişiyle yaptığınız görüşmeye ulaşım sağlayabilmek için uğraş verebilirsiniz. Böyle bir uğraşın içerisine giriş yapmayın diye android ve iphone cihazlarına gelen whatsapp güncellemesi sonrasında artık sohbeti sabitleyebilmek mümkündür. Ayarlarınızı hangi şartlarda nereden yapıldığına ilişkin kontrollerinizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Sohbeti sabitledikten sonra artık sürekli mesajlaştığınız kişileri sohbet alanına girdiğiniz de en tepede görebileceksiniz. Şimdi bu ayarların nasıl yapıldığına gelin birlikte bakalım.

Whatsapp sohbet sabitleme nerede bulamıyorum

Whatsapp sohbet sabitleme, whatsapp sohbet sabitleme nerede iphone, whatsapp sohbet sabitleme android, whatsapp sohbet sabitleyemiyorum, whatsapp sohbet sabitlemeyi göremiyorum iphone, whatsapp sohbet sabitleme görünmüyor. Whatsapp uygulamasında sürekli yazışmış olduğunuz birinin sohbet alanında her zaman tepede kalmasını istiyorsanız bunu artık nereden yapıldığını sizlerde öğrenmiş olacaksınız.

Whatsapp sohbet sabitleme iphone

Whatsapp uygulamasını gerek android işletim istemli telefonlara gerekse de ios yani iphone telefonlarına yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Her iki cihazda da sohbet sabitleme ayarlarının nasıl yapıldığını yazımızla birlikte sizlere belirteceğiz.

Whatsapp sohbet sabitleme nerede bulamıyorum, whatsapp sohbet sabitleme nerede iphone, whatsapp sohbet sabitleme nerede android, whatsapp sohbet sabitleme, whatsapp sohbet sabitlenmiyor, whatsapp sohbet tepede sabit kalsın

Whatsapp sohbet sabitleme işlemleri için android telefonlarda;

  • İlk olarak uygulamaya giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında sohbet alanına gelerek üst tarafta toplu iğne şeklinde ikona tıklıyoruz.
  • Sohbet alanında kimin sohbetini sabitlemek istiyorsanız o kişiyi seçmeniz yeterlidir.

Whatsapp sohbet sabitleme için iphone cihazlarında;

  • Yine aynı şekilde whatsapp hesabına giriş yapıyoruz.
  • Hesaba giriş yaptıktan sonra sohbet ettiğiniz kişinin ya da sohbetini sabitlemek istediğiniz kişinin üzerine gelip sağa doğru çekiyoruz.
  • Sağa kaydırdıktan sonra ‘’Sabitle’’ demeniz halinde sabitleme işlemleri tamamlanacaktır.

Whatsapp sohbet sabitleme nerede bulamıyorum ayarları belirtilen şekilde ilerletmeniz halinde sorunsuz bir şekilde sabitlemeyi yapabilirsiniz. Olur da sorun yaşarsanız bize yorumdan belirtebilirsiniz.

Siz de iki alanda da belirtilen yerde yoksa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz Whatsapp parmak izi koyamıyorum iphone makalemizi kontrol edebilirsiniz.

Whatsapp sohbet sabitleme nerede bulamıyorum, whatsapp sohbet sabitleme nerede iphone, whatsapp sohbet sabitleme nerede android, whatsapp sohbet sabitleme, whatsapp sohbet sabitlenmiyor, whatsapp sohbet tepede sabit kalsın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here