Paylaş

Whatsapp silince engel kalkıyor mu. Sohbet uygulaması olan whatsapp hesaplarını sildiğiniz de karşı tarafın verdiği engel kalkar mı sorusunun yanıtını hazırladık.

Whatsapp artık tüm herkes tarafından kabullenilmiş bir sohbet aracıdır. Genel olarak kullanıcı kitleleri mesajlaşma ya da görüntülü arama tercihlerini whatsapp platformundan yana kullanmaktadır. Akıllı telefonlarımızı yeni aldığımızda da ilk olarak bu uygulamayı telefonumuza indirmekteyiz. Whatsapp uygulamasında da biri sizi rahatsız ettiğinde direk onu engelleyebiliyorsunuz. Eğer uygulama içerisinde siz birini rahatsız ediyorsanız o da sizi engelleyecektir. Engelin kaldırmanın bir formülü var mı yok mu? Sorusunu soran çoğu kişi kendi denemelerini de gerçekleştirmektedir. Mesela bazı kullanıcılar whatsapp’ın silinmesi sonrasında engelin kalkıp kalmayacağına dair bilgi sormaktadır. Yani karşı taraf sizi engelledikten sonra siz hesabınızı silerseniz bu engel otomatik olarak kalkıyor mu sorusunun yanıtını merak edenlerden vardır. Bizde meraka konu olan durumun incelemesini detaylı şekilde gerçekleştirdik.

Whatsapp silince engel kalkıyor mu

Whatsapp silince engel gidiyor mu, whatsapp silersem karşı tarafın engeli kalkar mı, whatsapp silince engel iptal oluyor mu, whatsapp silince ne oluyor, whatsapp hesabını kapattığımda engel kalkar mı, whatsapp uygulamasında beni engelleyenin engelini hesabı silince kaldırabilir miyim? Şeklinde soruların zaman içerisinde bizlere ulaştığını söylemekte yarar bulunmaktadır. Dolayısıyla bizde bununla ilgili uygulama da aklınızı kurcalayan bu sorunun cevabı için yaptığımız araştırmayı sizlere sunacağız.

Whatsapp silince kişi engeli gidiyor mu

Birinin sizi whatsapp uygulamasından engellemesi durumunda bu engelin karşı taraf tarafından kaldırılmadığı sürece kalkmayacağınızı bilmenizi isteriz. Whatsapp hesabını sildikten sonra tekrar yükleme yapsanız dahi engelleyen kişi engelli kaldırmadığı müddetçe o şekilde kalacaktır.

Whatsapp silince engel kalkıyor mu, whatsapp silince ne oluyor, whatsapp silersem engel gider mi, whatsapp silince engel gider mi, whatsapp silince engel iptal olur mu, whatsapp kalkınca engel kalkar mı

Bazı kullanıcılar hesaplarını silip tekrar yükleme işlemi sağladıktan sonra engelin kalkmış olduğunu dile getirmektedir. Yalnız bu durum tamamen denk gelmeyle alakalıdır. Yani siz hesabı silip tekrar açtıktan sonra o kişi engeli kaldırmış olabilir.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp depolama kullanımı ne demek

Yoksa whatsapp hesabı silip yüklediniz diye karşı tarafın engelini kaldırmayacaktır. Böyle bir işlem topluluk kurallarına aykırı olacağından dolayı inanmamanız da yarar bulunmaktadır. Whatsapp silince engel kalkıyor mu sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Hala daha aklınızı kurcalayan bir yer varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Whatsapp silince engel kalkıyor mu, whatsapp silince ne oluyor, whatsapp silersem engel gider mi, whatsapp silince engel gider mi, whatsapp silince engel iptal olur mu, whatsapp kalkınca engel kalkar mı

3 YORUMLAR

  1. Iyi akşamlar. Cumartesi günü watsap hesabımı silip tekrar yükledim. Daha önce beni engelleyen kişinin pazartesi günü engeli kaldırdığını gördüm. Acaba hesabı sıldigim için mi engel kalktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here