Paylaş

Whatsapp sabitlemeyi kaldırma kaldıramıyorum. Sohbette üst sırada görünsün diye koyulan sabitlemeyi kaldırmak için ayarları yazımızda anlatacağız.

Whatsapp sohbet uygulaması olarak artık tüm herkesin vazgeçilmez uygulamalarından birisi olmuştur. Telefonlar ilk alındığında yüklenen ilk uygulamalardan birisi hiç tartışmasız whatsapp uygulamasıdır. Whatsapp uygulamasına da her şeyde olduğu gibi güncelleme gelmektedir. Getirilen güncellemelerle birlikte kendini sürekli yenilemektedir. Whatsapp hesabında sürekli görüşme yaptığınız birinin farklı yazışma içerisine girdiğiniz de alt sıralara düşmemesi için o sohbeti üstte sabitleyebiliyorsunuz. Bu sabitleme olayı youtube alanında kanal sahipleri tarafından oldukça yapılmaktadır. Beğenilen en güzel yorumu sabitlemesini yapıp o yorumun daha fazla kişi tarafından beğenilmesi ön planda tutulmaktadır. Whatsapp’ta ise sohbet alanında en üst sırada kalabilmesi için bu işlem devreye girmektedir. Koyulan sabitlemeyi ilerde kaldırmak istediğiniz de bunun nasıl yapıldığını birlikte inceleyip sorunu ortadan kaldıracağız.

Whatsapp sabitlemeyi kaldırma kaldıramıyorum

Whatsapp sohbet sabitleme nasıl kalkar, whatsapp sabitleme kalkmıyor, whatsapp sabitlemeyi kaldıramıyorum, whatsapp sabitleme nereden kalkacak, whatsapp uygulamasında koyulan sabitlemeyi nasıl kaldırabilirim, whatsapp sohbet en başta görünmesin. Öncesinde koymuş olduğunuz sabitlemenin devamında kalkabilmesi için yine aynı yöntemleri ilerletmeniz gerekiyor. Aslıda işlemler sanıldığı kadar zor değil ancak bilememek ya da göremediğimiz bir ayar basit işlemi zorlaştırabilmektedir.

Whatsapp sabitleme nasıl kaldırılır

Whatsapp uygulamasını gerek androdi gerekse de ios cihazlarınızın tamamına yüklemesini gerçekleştirebiliyorsunuz. iPhone marka cihaz kullanıyorsanız öncelikle whatsapp uygulamasının içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz.

Whatsapp sabitlemeyi kaldırma kaldıramıyorum, whatsapp sabitleme nasıl kalkar, whatsapp sabitleme kaldırma iphone, whatsapp sohbetteki sabitlemeyi kaldırma, whatsapp sabitleme kalkmıyor, whatsapp sabitlemeyi kaldıramıyorum

Hesaba giriş yaptıktan sonra zaten sabitlediğiniz kişi en başta olacağı için onun üzerine gelerek sohbet alanını sağa kaydırdığınız da ‘’Kaldır’’ seçeneğinin belirdiğini görebilirsiniz. Kaldır dedikten sonra sohbet anında alt sıralara ilerleyecektir.

Android işletim sistemli telefonlarda ise yine aynı şekilde sohbet alanına geldikten sonra sabitleme işaretini üst tarafta bulunmaktadır. Oraya tıklayıp hangi sohbet sabitliyse onun kaldırılması için işareti kaldırmanız yeterlidir.

Sağlanan bu ayarları internet varken yapmazsanız devreye girmeyecektir. Ama yapılan ayarlar sonrasında hala daha sohbet sabit bir şekilde görünüyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz halinde sorun ortadan kalkacaktır.

Whatsapp sabitlemeyi kaldırma kaldıramıyorum sorununa yönelik işlem aşamalarını bitirmiş bulunuyoruz. Tavsiye yazı olarak Whatsapp birine telefon numarası gönderme konumuzu inceleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here