Paylaş

Whatsapp resmi işletme hesabı alma. Whatsapp işletme hesabı nasıl alınır sorusunun yanıtsız kalmaması adına gereken araştırmalarımızı sağladık.

Whatsapp hesaplarında görüşme sağlarken bazen bu sohbet işletme hesabıyla yapılıyor diye bilgi görebilirsiniz. Görülen bu bilginin ne anlama geldiğini öncesinde hazırladığımız yazılarımızda sizlere sunumunu gerçekleştirmiştik. Fakat yazı içerisinde gelen bilgilendirmeleri incelmeye aldığımızda ise çoğu kullanıcı resmi işletme hesabının nasıl alınacağına yönelik araştırma sağladığını gözlemlemiş bulunuyoruz. Normal whatsapp yani işletme hesabını resmi işletme hesabı haline getiremez ya da talep edemeyeceğinizi bildirmekte yarar bulunmaktadır. Sizin kendi numaranıza ait olan bir whatsapp hesabını resmi işletme hesabına geçirmek istiyorsanız bu talebi sağlayamayacağınızı bildirmekte yarar var. Whatsapp kendisinin belirtmiş olduğu belirli işletme hesaplarını Resmi işletme hesabı olarak listelemektedir. Listelenen bu işletmenin resmi işletme hesabı olarak neticelendirilebilmesi için markanın ne denli kaliteli oluşuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yani sizlerle görüşme içerisine giren kullanıcıların bu sohbet resmi işletme hesabıyla yapılıyor şeklinde görünmesini istiyorsanız verilen bu bilgileri bilmeniz gereklidir.

Whatsapp resmi işletme hesabı alma

Whatsapp resmi işletme hesabı, whatsapp hesabım resmi işletme olsun, whatsapp işletme hesabı nasıl resmileşir, whatsapp resmi hesap, whatsapp hesabımı resmi işletme hesabına çevirmek için nelerin gerekli olduğunu bilmek istiyorum. Resmi bir işletme hesabınızın olması için gereken şartlar sizin elinizde değil tamamen whatsapp’ın elindedir. Yani sizin hesabınızın markasına kanaat vermesi durumunda resmi işletme profiline dair bilgileri faal hale getirecektir.

Whatsapp resmi işletmeye geçme

Whatsapp hesaplarında markanın dikkate değer olmasıyla birlikte Resmi işletme hesabını almanız bir o kadar kolay hale gelecektir. Genel olarak Whatsapp Business uygulaması üzerinden işlem sağlayan hesapların çoğu İşletme hesabı olarak listeye alınmaktadır.

Whatsapp resmi işletme hesabı alma, whatsapp işletme hesabı, whatsapp resmi işletme hesabı, whatsapp resmi hesap, whatsapp resmi işletme hesabı nasıl alınır, whatsapp resmi işletme başvurusu

Bu uygulamayı kullanan kişiler yine aynı şekilde işletme web siteleri, adres bilgileri ve buna bağlı saatleri hesaplara dahil etmektedir. İşinizde dair profil bilgilerini hesaba eklemeniz halinde var olan müşterilerin işletmenize ait bilgilere erişim sağlamasına imkan sunmuş olacaksınız.

Whatsapp resmi işletme hesabı alma, whatsapp işletme hesabı, whatsapp resmi işletme hesabı, whatsapp resmi hesap, whatsapp resmi işletme hesabı nasıl alınır, whatsapp resmi işletme başvurusu

Belli bir zaman sonrasında whatsapp sizin hesabınızın resmi işletme profiline geçişini onay verirse resmi işletme hesabına geçiş işlemlerinin tamamlayacağını da bilebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here