Paylaş

Whatsapp resimler galeride gözükmüyor. Whatsapp’ta gönderilen resim veya videolar galeri de gözükmüyor ise veri kaydetme işlemi kapalıdır. Açmak için detaylar yazımızda.

Whatsapp uygulaması her geçen gün kitlesini büyütmektedir. Genciden yaşlısına varana kadar herkesin kullanımı sağlayan uygulama artık telefonların da olmazsa olmazlarındadır. Girilmese bile herkesin bir whatsapp hesabı bulunmaktadır. Bu alanda kişisel bilgiler, fotoğraflar ya da videolar gönderilmektedir. Gönderilen bu veri bilgilendirmeleri ele alındığında ise galeri kısmına ise otomatik olarak düşmektedir. Silinen bir sohbet sonrasında girip galeriden bu bilgileri bulmanız kuvvet ve muhtemeldir. Ancak siz kaydetme ayarlarını kapalı konuma getirdiyseniz bunları bulma gibi bir olanağınız maalesef bulunmamaktadır. Veri bağlantısı da oldukça önemlidir. Çünkü siz wi-fi ya da mobil için bu işlemleri sağlamış olabilirsiniz. Hal böyleyken tüm ayarların kaydedilme özelliğinin açılımı hususunda ayarları yapılandıracağız.

Whatsapp resimler galeride gözükmüyor

Whatsapp resimler galeride yok, whatsapp videolar nerede, whatsapp videolar kaydedilmemiş, whatsapp videolar kaydedilmiyor, whatsapp resimler nerede, whatsapp resimler kaydedilmiyor, whatsapp kaydetme özelliğini açma. Whatsapp hesabında karşı taraf tarafından gönderilen bilgier ister mobilden, isterse de wi-fiye bağlıyken gönderim sonrasında galeriye kaydedilmektedir. Ancak bu veri bağlantıları kapalı hale getirilmesi durumunda video ve resimler galeriye kaydedilmemektedir.

Whatsapp videolar galeride gözükmüyor

Whatsapp’ta arkadaşımızın bize göndermiş olduğu bir video ya da resmin galeri alanına kaydedilmemesi bir daha ulaşamamaya neden olabilir. Sohbetin silinmesi durumunda veri bilgilerine erişim gitmektedir. O yüzden whatsapp uygulamasında otomatik kaydetme işlemlerini bazı kullanıcılar hep açık olmasını istemektedir.

Açma işlemleri için de whatsapp uygulamasının içerisine giriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra ”Menü tuşu” tıklayıp oradan da ”Ayarlar” sekmesine giriyoruz. Ardından gelen ekranda ”Veri kullanımı” alanına giriyoruz. Son olarak gelmiş olan ekran da bulunan ” Mobil veri, Wi-fi ya ad Dolaşırken” alanına girerek verilerin kaydedilmesine yönelik işlem seçeneklerini halledebilirsiniz.

Whatsapp resimler galeride gözükmüyor gerçekleştirilen aşamalarla ilgili olarak aklınıza takılanlar var ise bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Whatsapp resimler galeride gözükmüyor, whatsapp videolar galeride yok, whatsapp videolar galeride gözükmüyor, whatsapp resimler galeride çıkmıyor, whatsapp kaydetme açılmıyor, whatsapp kaydetme açma

Whatsapp resimler galeride gözükmüyor, whatsapp videolar galeride yok, whatsapp videolar galeride gözükmüyor, whatsapp resimler galeride çıkmıyor, whatsapp kaydetme açılmıyor, whatsapp kaydetme açmaWhatsapp resimler galeride gözükmüyor, whatsapp videolar galeride yok, whatsapp videolar galeride gözükmüyor, whatsapp resimler galeride çıkmıyor, whatsapp kaydetme açılmıyor, whatsapp kaydetme açma

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here