Paylaş

Whatsapp pil kullanıyor ne demek. Telefonunuza whatsapp pil kullanıyor uyarısı geldiğinde bu uyarıyı nasıl kapatacağınızı kontrol edeceğiz.

Whatsapp pil kullanıyor uyarısı genel olarak android telefonlarında karşınıza çıkmaktadır. Özellikle şarjı çabuk biten kullanıcılarda bu uyarı sıkça çıkmaktadır. Bir çok kullanıcı gelen uyarı sırasında whatsapp uygulamasında olduğunu ve whatsapp uygulamasından çıkmayana kadar da gelen bilginin gitmediğini dile getirmektedir. Ekrana gelen whatsapp pil kullanıyor sorunu sonrasında incelemelerimizi kapsamlı olarak yaptık. Şunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Play store üzerinden telefonunuza indirilen tüm uygulamalar belli bir pil kullanmaktadır. Ama bunu bir bildirim olarak alıp ve siz uygulamadan çıkana dek gitmemesi elbetteki canınızı sıkan bir işlem olacaktır. Bu uyarının karşınıza gelmemesi için sağlanması gereken işlemleri anlatacağız.

Whatsapp pil kullanıyor ne demek

Telefonumda whatsapp pil kullanıyor yazısı gitmiyor, whatsapp pil kullanıyor yazısı kalkmıyor, whatsapp pil kullanıyor diyor, whatsapp pil kullanıyor yazısı nasıl kalkar, android telefonumda whatsapp bil kullanıyor yazısı gelmekte. Telefonumuza gelen whatsapp pil kullanıyor yazısının ekrandan gidebilmesi ve tekrar uyarı olarak karşımıza gelmemesi için sağlamanız gereken adımlara birlikte göz gezdireceğiz.

Whatsapp pil kullanıyor yazısı gitmiyor

Telefonunuzda whatsapp uygulamasına girerek arkadaşınız, akrabanız ya da sevgiliniz ile muhabbet sırasında meydana gelen whatsapp pil kullanıyor sorunu için izlemeniz gereken yöntem oldukça basittir.

Whatsapp pil kullanıyor ne demek, pil kullanıyor, android pil kullanıyor, whatsapp pil kullanıyor diyor, whatsapp pil kullanıyor yazısı gitmiyor, whatsapp pil kullanıyor uyarısı

  • Ekrana gelen pil kullanıyor yazısının üzerine basılı tutuyoruz.
  • Bununla birlikte karşımıza gelen ekranda ”Diğer ayarlar” bölümü olacaktır.
  • Bu alana girişimizi gerçekleştirdikten sonra ”Bildirimlerin yönetimi” alanına erişeceksiniz.
  • Bu kısımda ”Bildirimlere izin ver” seçeneği yüksek ihtimalle açıktır.
  • Açılan olan tiki kapalı konuma getirdikten sonra whatsapp uygulamasına girerek sohbetinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Sorun tekrarı yaşanmadan problemsiz şekilde işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Whatsapp pil kullanıyor ne demek sorunu için yukarıda bahsedilen ayarları işleme almanız yeterlidir. Aklınıza ben bu bildirimleri kaldırıyorum ama daha sonrasında sorun yaşar mıyım? Sorusu gelebilir. Böyle bir sorun olmayacağını sizlerle paylaşmakta fayda bulunmaktadır. Bu sadece gelen bildiri bilgisinin önüne geçebilmek için aldığınız bir önlemdir.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız Telefon açılmıyor sürekli yeniden başlıyor yazımıza da göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here