Paylaş

Whatsapp parmak izi koyamıyorum iPhone. Whatsapp hesabına parmak izi koymak için hangi ayarları yapacağınızı detaylıca anlattık.

Apple servisinin üretim gerçekleştirdiğini iPhone cihazlarında Touch ID yani parmak izi özelliği bulunuyordu. Bu özellik telefon açılırken devreye girmekte ve harici bir kişinin parmağını okumamaktadır. Whatsapp uygulamasına bu beklenen özellikte artık getirilmiş durumdadır. Bir çok whatsapp kullanıcısı farklı uygulamalar kullanarak işlemlerini sağlarken artık buna ikinci bir uygulama kullanmaya gerek yok. Whatsapp hesabına getirilen bu özelliği uygulama içerisinde nasıl kullanacağınızı yazı içerisinde sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Whatsapp parmak izi kilidi eminim sizlerin de çok tercih edeceğiniz bir özellik olacaktır. Özelliğin nerede olduğunu bazı iPhone kullanıcıları bilmediği için durumu iPhone cihazında inceledik. Aslında zor olmayan bu işlemin birkaç adım sonrasında neticelendirebileceğinizi yazımızı inceledikten sonra anlayacaksınız. Siz de hazırsanız eğer işlemlerimize başlayabiliriz.

Whatsapp parmak izi koyamıyorum iPhone

İphone telefonunda whatsappa kilit koyma, whatsapp parmak izi ekleme, whatsapp parmak izi nasıl koyulur, iphone telefonumda parmak izi kilidi nerede, iphone telefonumda parmak izi kilidini bulamıyorum, iphone telefonumda parmak izi kilidi eklemek istiyorum. Whatsapp kullanan tüm kitlenin beklediği parmak izi özelliği artık uygulamaya eklenmiş durumdadır. İsteyen herkes bundan sonraki dönem içerisinde Touch ID tıpkı ilk açılıştaki gibi whatsapp üzerinden de sağlayabilir.

Whatsapp parmak izi ekleme

iPhone marka telefonlarda parmak izinin nasıl ekleneceğini öğrenmek istiyorsanız ilk önce uygulamanın içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra hemen alt köşede ‘’Ayarlar’’ sekmesini göreceksiniz buraya giriş yapıyoruz.

Whatsapp parmak izi koyamıyorum iPhone, whatsapp parmak izi ekleme, whatsapp parmak izi koyma, whatsapp parmak izi kilidi, whatsapp parmak izi kilidi iphone, iphone whatsapp parmak izi kilidi koyma

  • Ayarlar alanına girdikten sonra da ‘’Hesap’’ bölümüne giriş yapıyoruz. Hesap alanından da ‘’Gizlilik’’ ve burada bulunan ‘’Ekran kilidi’’ kısmına ulaşıyorsunuz.
  • Tüm bu işlemler sonrasında karşınıza çıkan ekranda ‘’Touch ID iste’’ bölümü kapalıdır. Bu alanı aktif hale getirdiğiniz de alt kısımda ‘’Anında, 1 dakika’’ gibi seçenekler olacaktır.
  • Bunlarda ne zaman devreye girmesine ilişkin süre dilimidir.
  • Yapılan ayarlarla birlikte Touch ID parmak izi whatsapp uygulaması içinde devreye girmiş bulunmaktadır.

Whatsapp parmak izi koyamıyorum iPhone cihazlarında meydana gelen durumla ilgili ayarları belirtilen şekilde sağlayabilirsiniz. Kafanıza takılan bir husus olursa bunu bize yorum üzerinden paylaşabilirsiniz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız Whatsapp bu gönderici kişiler listesine yer almıyor yazımıza bakabilirsiniz.

Whatsapp parmak izi koyamıyorum iPhone, whatsapp parmak izi ekleme, whatsapp parmak izi koyma, whatsapp parmak izi kilidi, whatsapp parmak izi kilidi iphone, iphone whatsapp parmak izi kilidi koyma Whatsapp parmak izi koyamıyorum iPhone, whatsapp parmak izi ekleme, whatsapp parmak izi koyma, whatsapp parmak izi kilidi, whatsapp parmak izi kilidi iphone, iphone whatsapp parmak izi kilidi koymaWhatsapp parmak izi koyamıyorum iPhone, whatsapp parmak izi ekleme, whatsapp parmak izi koyma, whatsapp parmak izi kilidi, whatsapp parmak izi kilidi iphone, iphone whatsapp parmak izi kilidi koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here