Paylaş

Whatsapp parmak izi kilidini kaldırma iphone. Whatsapp uygulamasına koyulan parmak izini tekrar kapatmak istiyorsanız yapılacak yazımızda.

Whatsapp sohbet ettiğimiz uygulamalar içerisinde en çok giriş gerçekleştirdiğimiz uygulamalardan bir tanesidir. Rehberimizde mevcut olan kişilerle sohbetimizin tamamını bu alan üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Ancak bir çok kesim görüşme yaptıkları kişileri bazı kişilerden gizlemek istediklerinden ötürü bu alana izni olmadan girilmesini istemiyor. İphone telefonlarında bulunan Touch ID alanı whatsapp uygulamasına eklendikten sonra bu özelliği kullanan bir çok kişi bulunmaktadır. Kullanıcıların bazıları işlemlerini bitirdikten sonra artık parmak izine gerek duymak istemediğinden dolayı işleme koyduğu bu ayarı kapatmak istemektedir. Eğer parmak izi koymayı siz yapmadıysanız birinden destek aldıysanız bu özelliği uygulamadan nasıl devre dışı bırakacağınıza birlikte bakıp sorunu ortadan kaldıracağız.

Whatsapp parmak izi kilidini kaldırma iphone

Whatsapp parmak izi istemesin, whatsapp parmak izini kaldırma, whatsapp parmak izi kilidini nasıl kaldırabilirim, whatsapp touch ıd kapatmak istiyorum, whatsapp touch ıd kapanmıyor, whatsapp hesabımda parmak izi kilidini kaldırmak için ne yapmam gerekiyor. Ücretsiz bir şekilde mesajlaşma içerisine girdiğimiz whatsapp uygulamasında koyulan parmak izi kilidini iptal etmek için ne yapmanız gerektiğine ilişkin detayları yazı içerisinde bulunabilirsiniz.

Whatsapp parmak izi kilidini iptal etme

İphone telefonlarına whatsapp’ta beklenen özellik gelmiş durumdadır. Özelliği kullanan kişi sayısı oldukça fazla olsa da bu özelliği tekrar pasif hale getirmek isteyen kişi sayısı oldukça fazladır. Bazı kullanıcılar parmak izi kilidiniz koyduktan sonra tekrar kapatmak isteyebilir. Bu ihtimali göz önünde bulundurarak bu kilidin beraberinde nasıl kapatılacağını da araştırmış bulunuyoruz.

Whatsapp parmak izi kilidini kaldırma iphone, whatsapp parmak izi kaldırma, whatsapp parmak izi istemiyorum, whatsapp parmak izi kilidini iptal etme, whatsapp kilidi pasif etme, whatsapp parmak izi kilidini kaldıramıyorum

Whatsapp parmak izi kilidini pasif hale getirebilmek için uygulamanın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz. Ayarlar alanına giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra ‘Hesap>Gizlilik ayarları>Ekran Kilidi’’ bölümüne giriş yaparak burada ‘’Touch ID iste’’ bölümü gelecektir.

Bu alan muhtemelen açıktır kapalı hale getirmesini sağlıyoruz. Kapalı konuma getirdiğiniz de artık giriş çıkışlarda sizden parmak izi istemeyecektir. Böylelikle Whatsapp parmak izi kilidini kaldırma iphone cihazlarında kaldırmasını sağlamış bulunuyoruz. Takıldığınız bir yer olursa yoruma durumu belirtebilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Bu gönderici kişiler listesinde yer almıyor yazımızı gözden geçirebilirsiniz.

Whatsapp parmak izi kilidini kaldırma iphone, whatsapp parmak izi kaldırma, whatsapp parmak izi istemiyorum, whatsapp parmak izi kilidini iptal etme, whatsapp kilidi pasif etme, whatsapp parmak izi kilidini kaldıramıyorum Whatsapp parmak izi kilidini kaldırma iphone, whatsapp parmak izi kaldırma, whatsapp parmak izi istemiyorum, whatsapp parmak izi kilidini iptal etme, whatsapp kilidi pasif etme, whatsapp parmak izi kilidini kaldıramıyorumWhatsapp parmak izi kilidini kaldırma iphone, whatsapp parmak izi kaldırma, whatsapp parmak izi istemiyorum, whatsapp parmak izi kilidini iptal etme, whatsapp kilidi pasif etme, whatsapp parmak izi kilidini kaldıramıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here