Paylaş

Whatsapp otomatik indirme kapanmıyor. Whatsapp galeriye fotoğraflar veya videolar kaydedilmesin istiyorsanız hesap içerisinde yapılacak ayarları ele aldık.

Her alanda gizliliğe çok önem vermekteyiz. Bu gerek instagram, facebook, twitter gerekse de whatsapp uygulamasında gizliliği esas almaktayız. Ki zaten bu ve benzeri tarz uygulamalar kişilere bu imkanları sağlayabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra bizlere gönderilen resimler geri planda galerimize düşmesi durumunda ilerleyen dönemlerde baya sıkıntılarla karşı karşıya kalıyoruz. Yanlışlıkla telefonu verdiğimiz kardeşimiz galeriye baktığında istenmeyen bir resmin veya videonun yer alması sonrasında baya üzüntü yaşamaktayız. Whatsapp hesaplarında bize gönderilen resim ya da videolar galeri alanına otomatik olarak kayıt edilmektedir. Bu kaydın önüne geçmek isteyen kullanıcı kitleleri ise araştırma sağlamaktadır. Whatsapp galeri alanına bir resim ya da videonun kaydedilmemesi için gerçekleştirmeniz gereken işlemleri kaleme alıyoruz.  Böylelikle siz resme bakıp sildikten sonra gönül rahatlığı ile telefonu başka birilerinin eline verebilirsiniz.

Whatsapp otomatik indirme kapanmıyor

Whatsapp fotoğraflar kaydedilmesin, whatsapp videolar kaydedilmesin, whatsapp oto indirme kapatma, whatsapp indirme kapanmıyor, whatsapp resimler galeriye kaydedilmesin, whatsapp galeriye kaydedilmesin, whatsapp videolar galeriye kaydedilmesin. Whatsapp uygulamasında bizlere gönderilen resim yada videoların sadece whatsapp hesabında gözükmesi ve farklı alana kayıt edilmemesi için yazı içeriğimiz sizler için yeterli olacaktır.

Whatsapp galeriye kaydedilmesin

Whatsapp hesabında size eşiniz, akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilen bir resim ya da video sonrasında ilgili gönderi galeriye kaydedilmektedir. Ta ki siz galeri alanına girerek bu bilgilerin kaydedilmesinin önüne geçene kadar. Bunun için de ilk olarak telefonunuzun ”Menü tuşu” na tıklıyoruz.

Daha sonrasında ”Ayarlar” alanına girerek buradan da ”Veri kullanımı” kısmına geliyoruz. Gelecek olan ekranda hangi koşullar da indirilmesin istiyorsanız ”Mobil veri kullanırken, wi-fiye bağlıyken, dolaşımdayken” tercihe göre hepsinin de içerisine girebilirsiniz.

Tek tek içine girerek hangi verilerin inmesini istemiyorsanız onun yanındaki tiki kaldırmanız yeterliliğini koruyacaktır. Böylelikle artık fotoğraf ya da videoların kayıt etme işlemleri tamamlanmış olacaktır. Kayıt olma aşamaları sadece whatsapp hesabında kayıtlı kalacak galeriye otomatik olarak yüklenmeyecektir. İyi gezintiler dilerim.

Whatsapp otomatik indirme kapanmıyor, whatsapp galeriye kaydedilmesin, whatsapp galeriye resim inmesin, whatsapp kaydetme kapanmıyor, whatsapp kaydetme kapatma, whatsapp galeriye kaydedilmesin, otomatik kaydetme kapanmıyor

Whatsapp otomatik indirme kapanmıyor, whatsapp galeriye kaydedilmesin, whatsapp galeriye resim inmesin, whatsapp kaydetme kapanmıyor, whatsapp kaydetme kapatma, whatsapp galeriye kaydedilmesin, otomatik kaydetme kapanmıyorWhatsapp otomatik indirme kapanmıyor, whatsapp galeriye kaydedilmesin, whatsapp galeriye resim inmesin, whatsapp kaydetme kapanmıyor, whatsapp kaydetme kapatma, whatsapp galeriye kaydedilmesin, otomatik kaydetme kapanmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here