Whatsapp ortak grupları göremiyorum nerede. Rehberinizde kayıtlı olan kişilerle ortak gruplarınızı kontrol edebilmek için çözüm haberimizde.

Sohbet uygulaması olan whatsapp hesaplarında her geçen gün grup sayılarında da artışlar meydana gelmektedir. Farklı farklı kişilerle ayrı ayrı gruplar oluşturarak gruptaki arkadaşlarımızla sohbet etmek daha eğlenceli bir hal almaktadır. Hatta çoğu kullanıcılar bunu dedikodu yapmak amacıyla da yapabilmektedir. Onun haricinde whatsapp hesabında işletmelerin çoğu da grup oluşturarak çalışanlarıyla bu alanda toplu bir şekilde konuşma içerisine girebilmektedir. Gruplar sadece whatsapp uygulamasında değil tüm sosyal medya uygulamalarında da açılmaktadır. Kendinizde bir grup açarak grup adı verip arkadaşlarınızla sohbet içerisine giriş sağlayabilirsiniz. Ama bazen de bazı kişilerle hangi gruplara dahil olduğunuzu merak ediyor olabilirsiniz. Yani numarası rehberimizde bulunan arkadaşlarımızla whatsapp uygulamasında ortak grupların görülebilmesi mümkündür. Ortak gruplarınızı bulabilmek içinde hangi alandan işlem sağlayacağınıza birlikte bakacağız.

Whatsapp ortak grupları göremiyorum nerede

Whatsapp ortak gruplar nerede, whatsapp ortak gruplar, whatsapp kiminle hangi gruptayım, whatsapp ortak grupları göremiyorum, whatsapp arkadaşlarımla hangi grupta olduğumu görebilir miyim, whatsapp uygulamasında kiminle hangi grupta olduğumu nereden bulabilirim. Sorusunun yanıtını bulabilmek oldukça basittir. Yalnızca bağlantının nerede olduğunu bilmediğimizden kaynaklı sorun yaşayabilmekteyiz.

Whatsapp ortak gruplar

Whatsapp üzerinde rehberimizde kayıtlı olan biriyle hangi gruplara birlikte dahil olduğunuzu uygulama içerisinde ortak gruplar halinde görebilirsiniz. Tek tek gruplara girerek hangi grupta kiminle arkadaş olduğunuza bakmak sizin de oldukça zamanınızı alacaktır.

Whatsapp ortak grupları göremiyorum nerede, whatsapp ortak grup, whatsapp ortak grup nerede, whatsapp ortak grupları bulamıyorum, whatsapp kiminle hangi gruptayım, whatsapp gruplara kimle dahilim
  • Ortak grupları görmek istediğiniz kişinin whatsapp uygulamasına girdikten sonra üzerine geliyoruz.
  • Tıkladığınızda kişiyle ilgili ayrıntıların olduğu bir ekranın geldiğini göreceksiniz.
  • Orta alanda ortak gruplar yazısını göreceksiniz. Ortak grupların üzerine tıkladığınızda kiminle hangi gruba üye olduğunuzu grup adlarıyla birlikte görebilmeniz mümkündür.
  • Eğer burada herhangi bir grup yoksa o kişiyle aynı bir grupta olmadığınızı anlayabilirsiniz.
  • Fakat daha öncesinde var olduğunuz bir grubu hatırlıyorsanız eğer o kişi gruptan siz fark etmediğiniz bir zamanda çıkmış olabilir. Bu ihtimali de göz önünde bulundurmanız da belirtebiliriz.

Artık tek tek grupların tamamını incelemeden tek bir tuşla ortak gruplar alanını görebilir ve kiminle hangi uygulamada olduğunuzu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Whatsapp ortak grupları göremiyorum nerede, whatsapp ortak grup, whatsapp ortak grup nerede, whatsapp ortak grupları bulamıyorum, whatsapp kiminle hangi gruptayım, whatsapp gruplara kimle dahilim
Önceki İçerikinstagram hikayeler galeriye kaydedilmesin
Sonraki İçerikWindows 10 kişileri görev çubuğunda gösterme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz