Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsapp online olmadan mesaj gider mi veya atılır mı yönündeki araştırmalarınıza katılmış olsun diye ilgili makalemizi hazırlamış bulunuyoruz.

Whatsapp’ın kullanıcı kitlesi günden güne artmaktadır. Bunun tek nedeni internet olduğu her ortamda rehberinizde ki arkadaşlarımızda ücretsiz bir şekilde mesajlaşıp, arama yapabildiğimizden kaynaklanmaktadır. Hesabınızda çevrim dışı iken mesaj gönderimi yapılır mı? şeklinde girdiğiniz araştırmalarınızı ise sizlere bilgilendireceğiz.

Çevrim içi olmadan karşı tarafa mesajın gönderilip gönderilmeyeceğine yönelik tüm bilgilendirmeleri sizlere aktaracağız. Normal koşullarda whatsapp’ın yapılandırmasına ters bir durum olduğunu söylemek mümkündür. Fakat bir yöntemi bulunuyor mu? Bunu ise birlikte inceleyeceğiz.

Whatsapp online olmadan mesaj gider mi veya atılır mı

Whatsapp online olmadan mesaj gider mi

Whatsapp online olmadan mesaj gider mi? Sorusuna yanıt arayanlar bazı birkaç uygulama bulduklarını dile getirmektedir. Aslında bu uygulamalara çok fazla uyum olmaması gerektiğini paylaşmakta yarar bulunuyor. Çünkü böyle uygulamaların üçüncü parti uygulamalar olduğunu unutmamalısınız.

Haricinde mesajların farklı kişilere kendiliğinden gittiğini dahi görebilirsiniz. Peki o halde nasıl bir yol izlenmeli? İşte asıl soru da bunla birlikte başlamaktadır. Aslında çevrim içi olmadan karşı tarafa mesaj gönderiminiz mümkün değildir. Ya da o mesajı karşı tarafa ulaştırmanızın bir yöntemi bulunmamaktadır.

Bunun tek bir yolu var o da internet bağlantısı açıkken karşı tarafa mesajı göndermeniz olacaktır. Mesaj karşı tarafa gittiğini gördüğünüz an interneti kapatabilirsiniz. Tabi bu durumda karşı taraf bunu siz online iken attığınızı bilecek anlayacaktır. Fakat son görülmeye baktığında sizin online olmadığınızı görmüş olacaktır.

Whatsapp online olmadan mesaj atılır mı

Whatsapp online olmadan mesaj gider mi veya atılır mı

Whatsapp online olmadan mesaj atılır mı sorunuzun yanıtını bir nevi vermiş bulunuyoruz. Yani sorunun yanıtı olumsuzdur. Çünkü internet olmadan çalışan bir uygulama değildir. Whatsapp’ı kullanmak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka internet bağlantınızın olması gerekiyor. Bağlantısız bir şekilde karşı tarafa mesaj gönderimi yapılamaz ya da arama gerçekleştiremezsiniz.

Karşı tarafın sizin online olarak görmesini istemiyorsanız çevrim içi özelliğini kapalı duruma getirebilirsiniz. Bunu kapattığınızda da son görülmeniz hiçbir şekilde görülmeyecektir. Whatsapp hakkında farklı sormak istediğiniz bir konu varsa bize bunu yorumdan bildirmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here