Paylaş

Whatsapp mevcut konum paylaşma. Whatsap hesabında mevcut konum nedir?, Nasıl atılır? Buna bağlı konum gönderme işlem adımlarını sizlere anlatacağız.

Tanımadığımız bir yere arkadaşımızı görmeye ya da akrabamızın yanına gittiğimiz de bulunduğu yeri bulabilmek için sürekli adres sorardık. Ya da yoldan geçen herkesi durdurup bu yer neresi diye bilgi almaya çalışırdık. Fakat teknolojinin gelişimi ile birlikte artık böyle bir duruma gerek duyulmamaktadır. Adresine gitmek istediğiniz kişi size whatsapp hesabı üzerinde mevcut bulunduğu konumu belirtilen süre dilimi ile birlikte gönderimi sonrasında artık elinizle koymuş gibi gidip bulabilirsiniz. Yalnız bir çok whatsapp kullanıcısı whatsapp hesabı üzerinde mevcut konumunu nasıl göndereceğini bilmemektedir. Konum bilgilendirmelerinin uygulama içerisinde nerede olduğuna dair ilgili kontrol işlemleri tarafımızdan kapsamlıca ele alınmış durumdadır. Whatsapp hesabında konum göndermek için araştırma sağlayıp bizlere ulaşım sağladıysanız işiniz oldukça kolaydır. Sizden tek isteğimiz aşağıdaki adımları ele almak olacaktır.

Whatsapp mevcut konum paylaşma

Whatsapp konum paylaşma nasıl yapılır?, whatsapp mevcut konum nedir?, whatsapp mevcut konum nasıl paylaşılır?, whatsapp konum nerede, whatsapp konumumu arkadaşıma nasıl gönderebilirim?, whatsapp mevcut konum gönderme, whatsapp mevcut konum nasıl gönderilir? Gibi soruların geldiği bu dönem içerisinde konum gönderim işlemleriniz ile alakalı olarak gerekli araştırmaların detay bilgilendirmeleri aşağıda yer almaktadır.

Whatsapp mevcut konum gönderme

Mevcut konum ile birlikte whatsapp hesabında belirleyeceğiniz bir saat sonrasında o saat ya da dakika dilimine kadar konum karşı tarafta gözükecektir. Mevcut konumun whatsapp uygulaması içerisinde nasıl gönderileceğini ise sizler için adım adım sunacağız.

Öncelikle whatsapp hesabımıza erişim gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş sağladıktan sonra konum göndereceğimiz kişinin üzerine gelip sohbeti açıyoruz. Sohbet açıldıktan sonra android telefonların sağ üst alanında mandal şeklinde bir ikon vardır buradan işlem sağlıyoruz. İphone telefon kullanıyorsanız eğer sağ alt köşe de var olan (+) işaretine tıklıyoruz.

(+) işaretine tıklandıktan sonra karşımıza gelen seçenekler içerisinde ”Konum” yazısına tıklıyoruz. Ardından tarafımıza ”Mevcut konum paylaş” adı altında seçenekler gelecektir. Bu alana tıkladığınızda zaman dilimi karşımıza gelecektir. Zaman dilimini kendinize bağlı olacak şekilde seçimini gerçekleştiriyoruz. Son olarak gönder demeniz halinde konum gönderimi tamamlanmış olacaktır.

Whatsapp mevcut konum paylaşma, mevcut konum nedir, mevcut konum gönderme, whatsapp mevcut konum gönderme, whatsapp mevcut konum, whatsapp mevcut konum nerede

Whatsapp mevcut konum paylaşma, mevcut konum nedir, mevcut konum gönderme, whatsapp mevcut konum gönderme, whatsapp mevcut konum, whatsapp mevcut konum neredeWhatsapp mevcut konum paylaşma, mevcut konum nedir, mevcut konum gönderme, whatsapp mevcut konum gönderme, whatsapp mevcut konum, whatsapp mevcut konum nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here