Paylaş

Whatsapp mesajı sildiğimde bildirim gidiyor mu. Bu sorunun yanıtı tüm herkes tarafından merak edildiği için cevabını yazımızda vermeye çalışacağız.

Telefonlarımızın sohbet uygulaması olan whatsapp hesaplarında artık yazılan mesajı geri alma işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. Özellik uzun zaman önce hesaplara dahil edilmiş ve herkes tarafından sevinçle karşılanmıştır. Bazen dalgınlığımıza ya da kızgınlığımıza gelerek bazı şeyleri anında yazıp gönderimini sağlayabiliyoruz. Anlık pişman olarak yazdığımız yazıyı hemen kaldırma isteğinde olabilmekteyiz. Bunu artık whatsapp kullanıcıları yaparken diğer uygulamalarda kendi içerisine bu özelliği hızlı şekilde devreye koymuştur. Messenger ve instagram uygulamalarında da mesajın artık geri alınma durumu söz konusudur. Mesajlar geri alındıktan sonra karşı taraf eğer hiçbir şekilde mesajınızı görmediyse sildiğiniz andan itibaren o mesajı bilmeyecektir. Fakat instagram üzerinde giden bildirim whatsapp hesabında da gidiyor mu gitmiyor mu bunun kapsamlı şekilde bilgilendirmesini konumuzda anlatacağız.

Whatsapp mesajı sildiğimde bildirim gidiyor mu

Whatsapp mesaj kalkınca bildirim gider mi, whatsapp mesajı silince bildirim gider mi, whatsapp mesajı geri çekince ne olur, whatsapp mesajı geri alınca ne oluyor, whatsapp uygulamasında mesajı geri çektiğimde bildirim karşı tarafa gidiyor mu. Sorusunun yanıt bulabilmesi için tüm incelemelerimizi geniş çaplı sağlamış bulunuyoruz. Aslında sorduğunuz sorunun yanıtını verecek olursak cevap hiçbir şekilde bildirimin karşı tarafa gitmediğidir. Bildirim karşı tarafa gitmemesine rağmen neden mesajı geri çektin diye size mesajı gönderen kişi sorabilir.

Whatsapp mesaj kalkınca bildirim gitmesin

Normalde whatsapp uygulamasında mesajın neden geri geçildiğinin sorulmasındaki neden mesajı kaldırdığınız sohbet alanında görülmektedir. Ama ne mesaj yazdığınız görülmemektedir. Bunu eğer kişi o an mesajı anında görmüşse ve siz hemen geri çekmişseniz buna rağmen görmüş olabilir. Çünkü sizden mesaj bekliyorsa ve mesaj alanının içerisindeyse gelen mesajı siz silene kadar muhakkak görecektir.

Whatsapp mesajı sildiğimde bildirim gidiyor mu, whatsapp mesaj silersem ne olur, whatsapp mesajı kaldırınca ne olur, whatsapp mesaj sildiğim görünmesin, whatsapp mesajı geri çektiğim bilinmesin, whatsapp mesajı geri almam görünmesin

Whatsapp mesajı kaldırınca bildirim gidiyor mu sorusunun yanıtını yukarıda da belirttiğimiz üzere gitmemektedir. Fakat mesaj silindi diye bir ibare görüldüğü için karşı taraf ne yazdığınızı merak edip size bunu sorabilir. Ona yazdığınız mesajı değil de farklı bir bilgi vererek işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Normal koşullarda mesaj bildiriminin silinmesiyle ilgili işlem şuan için instagram hesaplarında faal olarak kullanılmaktadır. Ancak instagram uygulamasında mesajın kim tarafından silindiğini belirtmemektedir. Whatsapp mesajı sildiğimde bildirim gidiyor mu sorusunun yanıtını merak edenler için gerekli işlem aşamalarını bitirmiş bulunuyoruz.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp durduruldu giremiyorum sorunu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here