Paylaş

Whatsapp mesaj silinmesini engelleme silinmesin. Whatsapp herkesten sil özelliğini devre dışı bırakmanın yolu var mı bunu birlikte inceleyeceğiz.

Whatsapp uygulamasında yanlış atılmış olan mesajların artık silinebilmesi mümkün hale getirilmiştir. Gönderilen mesajı 7 dakika içerisinde herkesten silerek geri alabiliyorsunuz. Bize gelen mesajın geri çekilmesinin önüne geçmenin bir yöntemi var mı? Buna dair soru işaretlerinizi ortadan kaldırmaya çalışacağız. Öncelikle whatsapp ve diğer uygulamalarda topluluk kurallarına öncelik verilmektedir. Size mesaj gönderen kişi o mesajı yanlışlıkla geri gönderdiğinde siz mesajı görmeden sildiyse mesajı bulamazsınız. Bunun önüne geçebilecek bir engelleme de uygulama içerisinde bulunmamaktadır. Ki zaten getirilen yenilikte böyle bir özelliğin barındırması özelliğin işlevselliğini kaybettirmeye gider. Ama sizin uyguladığınız birkaç yöntem ile mesajın silinmesinin bir nevi önüne geçebilmeniz mümkündür. Bu ayarın nasıl yapılacağını ise yazımızda birlikte kontrollerimizi yapacağız.

Whatsapp mesaj silinmesini engelleme silinmesin

Whatsapp mesaj geri çekilmesin istiyorum, whatsapp herkesten sil özelliğini engelleme, whatsapp hesabımda bana gönderilen mesaj geri alınmasın, whatsapp herkesten silmeyi istemiyorum, whatsapp uygulamasında gelen mesajın silinmemesine ilişkin ayarları yapmak istiyorum. Sohbet amaçlı telefonlarımıza indirmiş olduğumuz whatsapp uygulaması da kendi içerisinde güncellemelere giderek kendini yenilemektedir. Herkesten sil özelliğinin aktif edilmesiyle birlikte diğer uygulamalara da bu özelliklerin eklendiğini belirtebiliriz.

Whatsapp mesaj kaybolmasın

Whatsapp üzerinde mesajın geri çekilebilmesinin engelleme gibi bir durumun olmadığını belirtmiştik. Fakat size mesaj gönderildikten sonra mevcuttaki internet bağlantısını kestikten sonra karşı taraf mesajı silse bile sizde görünmeye devam edecektir. Ta ki siz interneti tekrar açıncaya kadar. İnterneti aktif hale getirdikten sonra yazılan mesaj tekrar silinecektir.

Whatsapp mesaj silinmesini engelleme silinmesin, whatsapp herkesten sil engelleme, whatsapp mesaj silinmesin, whatsapp gelen mesajı silmeyi engelleme, whatsapp mesaj silmeyi engelleme, whatsapp mesaj kaybolmasın

Ama bununda önüne geçebilmek için ilgili mesajın ekran görüntüsünü çekmenizde fayda bulunmaktadır. Alıntı yapma yöntemi ile işlemlerinizin tamamlanmasını bitirebilirsiniz. Tekrar belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Öncelikle whatsapp hesabında herkesten sil özelliğinin engellenebilmesi mümkün değildir. Sadece farklı yöntemlerden nasıl önüne geçilebilir bu bilgiyi sizlerle paylaşmış bulunmaktayız.

Konuyla ilgili sormak istediğiniz aklınıza takılan bir husus olursa bize bunu yorumdan iletmeniz halinde sizlere ilgili yanıtı yine yorum kısmından paylaşacağımızı da bilmenizi isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here