Paylaş

Whatsapp mesaj başkasına gönderildi mi. Göndermiş olduğunuz mesaj kaç kişiye gönderilmiş bunu görebilmek mümkün mü yazımızda konu aldık.

Whatsapp sohbet anlamında herkesin telefonlarına indirmiş olduğu uygulamalardan birisidir. Uygulamaya getirilen yeniliklerle birlikte daha kullanışlı hale getirilmektedir. Whatsapp hesabında birine görüntülü arama, sesli mesaj, video ya da resim gönderimi sağlayabilirsiniz. Tabi birinden gelen mesajı bir diğer kişiye aktarabilmek için artık ilet demeniz yeterli olmaktadır. Yani onun için ekstra bir ekran görüntüsü almanızı gerektirecek bir durum olmamaktadır. İlet butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen seçenekler içerisinde kime mesajı göndermek istiyorsanız kişi listesinden o kişiyi seçerek gönderim işlemlerini sağlayabilirsiniz. Sırf bundan dolayı whatsapp kullanıcıları bir mesaj gönderdiklerinde göndermiş oldukları mesajın kaç kişiye iletildiğini de bilmek istemektedir. Yani gönderilen bir mesaj daha sonrasında kaç kişiye yollanmış buna ulaşmak istemektedir. Whatsapp kullanıcıları için bu özelliği şuan deneme aşamasına almış durumda olan özellik yakın zaman içerisinde hesaplara dahil edilmesi beklenmektedir.

Whatsapp mesaj başkasına gönderildi mi

Whatsapp mesajım kimlere iletildi, whatsapp mesajım kimlere gönderildi, whatsapp mesajımı başkasına gönderildiğini görme, whatsapp yazım kimlerle paylaşıldı, whatsapp üzerinde gönderdiğim bir mesajın başkalarına gönderildiğini görebilir miyim. Sorusunun yanıtını henüz görebilmek mümkün değil. Ancak beta sürümünün kullanıldığını ise siz değerli okurlarımızla paylaşmakta fayda bulunmaktadır.

Whatsapp mesajım kime yollandı

Telefonlarımıza indirmiş olduğumuz whatsapp ve diğer uygulamalar kendi içerisinde güncellemelere gitmektedir. Gelen güncellemeleri anında devreye koymanız durumunda yeni gelen özelliklerden de yararlanabilirsiniz.

Whatsapp mesaj başkasına gönderildi mi, whatsapp mesajım kime iletildi, whatsapp mesajım kime gönderildi, whatsapp mesajım başkasına gönderilmesin, whatsapp mesajım kime yollandı, whatsapp mesajım kimlere gönderildi

Play store ya da Apple store mağazalarından bu güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Whatsapp yazıp arama kısmına girdiğinizde uygulamaya güncelleme gelmişse güncellemeyi direk devreye koyabilirsiniz. Ki zaten getirilen yenilikleri görebilmeniz için uygulama içerisinde bu özelliğin yer aldığı bir alanda sizlere sunulmaktadır.

Yakın zaman içerisinde hesaplara dahil edilmesi beklenen whatsapp mesajlarınızın kimlere iletildiği özelliği bazı kullanıcıları üzerken bazı kullanıcıları da oldukça sevindireceğe benziyor. Attığınız bir mesajın kaç kişiye iletileceğinin görünüyor olması güvenirliğini artıracaktır. Kullanıcı güvenilirliğine önem veren whatsapp hesabında bu getirilecek yenilikte göstergesi olarak ayrı bir özellik olacağa benzemektedir. Sormak istedikleriniz varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

TAVSİYE KONU: Whatsapp web sürekli açık kalıyor mu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here