Paylaş

Whatsapp konuşarak mesaj yazma iphone. Whatsapp hesabında sesli konuşmanız mesaja dönüşmesi için iphone cihazınızda yapılacakları konu aldık.

Whatsapp hesabında gerek sesli arama, gerek görüntülü arama gerekse de ses gönderme işlemlerinin tamamını sağlayabiliyorsunuz. Mesaj yoluyla da iletişime geçtiğimizden ötürü çoğu zaman yazmaktan yorulduğumuz anlar olabilmektedir. Fakat mesajlaştığımız kişi sizlere hızlı yazıyorsa bu durumda siz yavaş yazıyorsanız sohbetten istenilen hissi alamazsınız. O yüzden siz de telefonunuzda konuşarak mesaj gönderimini aktif hale getirebilirsiniz. Kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz telefon iphone ve bu telefondan whatsappta konuşmalarınızın mesaja dönüşmesini istiyorsanız ayarlarınız oldukça basittir. Sesli konuşmanın yazıya dönüşebilmesi için whatsapp üzerinden nereye giriş yapmanız gerektiğini birlikte göz gezdirerek sorunlarımızı ortadan kaldıracağız. Tek bir tuşa bastıktan sonra konuşmayı normal bir şekilde yaptığınız da konuşmanız doğrudan nasıl yazıya döneceğine birlikte inceleyeceğiz.

Whatsapp konuşarak mesaj yazma iphone

Whatsapp konuşmam mesaj dönüşsün, whatsapp konuşarak mesaj nasıl yazılır iphone, whatsapp hesabında konuştuğum yazıya dönüşsün istiyorum, whatsapp konuşmayı mesaja nasıl döndürebilirim iphone, whatsapp uygulamasında sesli konuşmayı mesaja nasıl çevirebilirim iphone. Kullanmakta olduğunuz iphone cihazınızda whatsapp hesabında görüştüğünüz kişiye artık sürekli yazmayı bırakabilirsiniz. Konuşmayı mesaja döndürerek sorunu giderebilirsiniz.

Whatsapp konuşma yazıya dönüşsün

İphone marka cihazınızda whatsapp’ta konuşmanızı mesaja döndürmek için dikteyi aktif hale getirmeniz gereklidir. Onun içinde ilk olarak uygulamaya giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sohbet ettiğiniz kişinin üzerine geliyoruz.

Whatsapp konuşarak mesaj yazma iphone, whatsapp konuşma yazıya dönüşsün, whatsapp konuşma nasıl yazıya dönüşür iphone, whatsapp sesli konuşmam mesaja dönüşsün, whatsapp sesli mesajı yazıya çevirme, whatsapp konuşarak yazı yazma iphone

  • Klavye aşağıda zaten otomatik olarak açılacaktır.
  • Boşluk tuşunun yanında mikrofon işareti göreceksiniz. Bu işarete tıkladığınızda ‘’Dikteyi etkinleştir’’ uyarısına evet demeniz halinde işlemler tamamlanacaktır.
  • Artık konuşmayı başlattığınız için konuşmalarınız otomatik olarak yazı alanında yazılmaya başlayacaktır.
  • Burada çıkan yanlış kelimeleri yine el ile düzeltebilmek mümkündür.
  • Karşı tarafın vereceği yanıta yine aynı şekilde karşılık verebiliyorsunuz.

Whatsapp konuşarak mesaj yazma iphone cihazınızda sağlayacağınız ayarları bu şekilde aktif hale getirebilirsiniz. İşlemler neticesinde artık daha rahat bir şekilde yazı yazacağınız kesin. Whatsapp üzerinde yazışmalarınızı yapılan bu işlem ayarlarıyla beraber daha faal hale getirip hızlandırabilirsiniz.

Onun dışında dilerseniz sizin için hazırladığımız Whatsapp son görülme gözükmesin açma kapatma makalemizi inceleyebilirsiniz.

Whatsapp konuşarak mesaj yazma iphone, whatsapp konuşma yazıya dönüşsün, whatsapp konuşma nasıl yazıya dönüşür iphone, whatsapp sesli konuşmam mesaja dönüşsün, whatsapp sesli mesajı yazıya çevirme, whatsapp konuşarak yazı yazma iphone

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here