Paylaş

Whatsapp konum calışmıyor gözükmüyor. Whatsapp konum gelmiyor yada görünmüyor ise bu durumda sorunun ana kaynağının ne olduğuyla birlikte çözümü anlatacağız.

Whatsapp uygulaması içerisinde yer bildirimi sağlamak amacıyla işlem sağlamış olduğumu konum gönderme işlemleri herkes tarafından bilinmektedir. Telefonda arkadaşımız bizden konum istediğin de hemen whatsapp uygulamasına giriş yaparak karşı tarafın istediği konumu kendisine göndermekteyiz. Bu sayede nerede olursak olalım adresimiz doğrudan karşı taraf tarafından bilinmektedir. Sağlanan bu işlem hem kişilerin bizleri bulmasına imkan sağlamakta hem de bilmediğimiz bir yere gittiğimiz de kaybolma riskini en aza indirmektedir. Fakat whatsapp hesabında konum özelliğini kullanamayan kullanıcı sayısının ise arttığı gözlenmektedir. Bir çok whatsapp kullanıcısı konum gözükmüyor, konum gelmiyor, konum açılmıyor şeklinde ki bilgilendirme ve hataları tarafımıza iletmektedirler. Yaşanan bu durum sonrasında da sorunun ne ile alakalı olduğunun incelemesini gerçekleştirdik. Birlikte kontrollerini sağlayacağımız ayarlar sonrasında problem ortadan kalkmış ve konum gönderilerine başlamış olacaksınız.

Whatsapp konum calışmıyor gözükmüyor

Whatsapp konum açılmıyor, whatsapp konum gelmiyor, whatsapp konum nerede, whatsapp konum neden gözükmüyor, whatsapp konum açılmıyor, whatsapp konum neden yok, whatsapp konum nasıl açılacak? Whatsapp uygulamasında yaşanan konum sorunlarının temelinde yatan nedenleri birlikte konu alacağız. Bu sayede artık konum noktasında yaşanan sorunlardan giderilmiş olacaktır.

Whatsapp konum görünmüyor

Arkadaşınıza attığınız bir konum görünmüyor ise bu durumda var olan mevcuttaki konum ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Yer değişikliği yapıp bu şekilde işlem sağlamayı deneyelim. Harici durumda whatsapp internet bağlantısıyla çalışan bir uygulamadır. İnternet olmadan konum çalışmayacaktır.

İnternet bağlantılarını ve telefonunuzdaki konum ayarları aktif hale getirdikten sonra hala daha sorun yaşanmaya devam ediyorsa whatsapp uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştiriyoruz. Telefonu da bir kez kapatıp açtıktan sonra tekrar deneme sağlayalım. Gerçekleştirilen bu durum sonrasında karşı tarafın internetinin aktif halde olup olmadığını sorarak teyit almanız gereklidir.

Whatsapp konum calışmıyor gözükmüyor yapılan işlem ayarları sonrasında sorun kalmamış olacaktır. Karşılaştığınız farklı sorunları yorum alanında bizimle paylaşmanız yeterlidir. Yaşanan durumun tüm detayları içerikte yer alsa da sizin tavsiyeleriniz ve önerileriniz de her daim bizler için önemlidir. İyi gezintiler dilerim.

Whatsapp konum calışmıyor gözükmüyor, konum çalışmıyor, konum gözükmüyor, whatsapp konum görünmüyor, whatsapp konum gelmiyor, whatsapp konum yok

Whatsapp konum calışmıyor gözükmüyor, konum çalışmıyor, konum gözükmüyor, whatsapp konum görünmüyor, whatsapp konum gelmiyor, whatsapp konum yok Whatsapp konum calışmıyor gözükmüyor, konum çalışmıyor, konum gözükmüyor, whatsapp konum görünmüyor, whatsapp konum gelmiyor, whatsapp konum yok Whatsapp konum calışmıyor gözükmüyor, konum çalışmıyor, konum gözükmüyor, whatsapp konum görünmüyor, whatsapp konum gelmiyor, whatsapp konum yok

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here