Paylaş

Whatsapp konferans görüşmesi yapamıyorum. Whatsapp’ta biriyle yaptığınız görüntülü konuşmaya ya da sesli aramaya bir diğer kişiyi eklemenin nasıl olacağını ele aldık.

Whatsapp uygulamasının herkes tarafından tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birisi de istenilen tüm özelliklerin hesaplarda var olmasıdır. Biriyle yaptığınız görüşmeye bir diğer kişiyi dahil ederek ortak 3 lü görüşme yapabiliyorsunuz. İki ortak arkadaşınızın bir biriyle konuşmaması ya da birbirinin sizler hakkında söylediklerini kanıtlamak için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Genel itibariyle telefonlardan da bu özellik olduğu için whatsapp üzerinde yapmak isteyebilirsiniz. Görüntülü arama yaparken aynı şekilde görüntülü konuşmaya dahil edebiliyorsunuz. Dünya genelinde milyarlarca kullanıcısı olan whatsapp üzerinde tüm gizlilik hakları da saklı tutulmaktadır. Konferans araması sırasında yaşanan sıkıntılarda olabilecektir. Yaptığınız görüşmeleri internet olmadan yapamayacağınız için bu işlemi yapmadan önce tüm herkesin belli bir internet bağlantısına ihtiyaç duyulmaktadır. Konferansa katılmak istemeyen kişi bunu geri çevirirse yine aynı şekilde arama yapılması başarısız olacaktır.

Whatsapp konferans görüşmesi yapamıyorum

Whatsapp konferans yapılmıyor, whatsapp konferans araması yapma, whatsapp konferans araması nasıl yapılır, whatsapp konferans yapmak istiyorum, whatsapp’ta konferans araması nerede, whatsapp konferans aramasını bulamıyorum. Whatsapp üzerinde biriyle yaptığınız görüşmeye diğer bir kişiyi dahil etmek aslında oldukça basittir. Tek bir işlem ile beraber bu görüşmeyi sağlayabiliyorsunuz.

Whatsapp konferans yapılmıyor

İlk olarak whatsapp uygulamasının içerisine giriş yapıp daha sonrasında görüşme sağlayacağımız kişinin üzerine gelerek sağ üst alanda bulunan arama butonuna tıklıyoruz. İster görüntülü arama isterseniz de normal aramaya tıklayabilirsiniz.

Whatsapp konferans görüşmesi yapamıyorum, whatsapp konferans araması, whatsapp konferans araması nasıl yapılır, whatsapp konferans nerede, whatsapp konferans araması olmuyor, whatsapp konferansta sorun oluyor
  • Konferans aramasına dahil edeceğiniz kişinin numarası yine aynı şekilde telefonunuzda kayıtlı olması gerekiyor.
  • Siz görüşme içerisindeyken sağ tarafta bulunan (+) işaretine tıklıyoruz.
  • Beraberinde rehber karşınıza gelmiş olacaktır.
  • Rehberde hangi kişiyi konferansa dahil etmek istiyorsanız o kişinin ismini seçmeniz yeterlidir.
Whatsapp konferans görüşmesi yapamıyorum, whatsapp konferans araması, whatsapp konferans araması nasıl yapılır, whatsapp konferans nerede, whatsapp konferans araması olmuyor, whatsapp konferansta sorun oluyor

Whatsapp görüşmeye dahil ettiğiniz kişiyi arayacak karşı taraf görüşmeyi kabul ederse konferans gerçekleştirilecektir. Karşı tarafın hiçbir şekilde internet bağlantısı yoksa o bu şekilde bekler ya da arama sağlanmadan konferans araması biter.

Whatsapp konferans aramasıyla alakalı farklı takıldığınız konuları bizlere yorum kısmından ulaştırarak sorununuzun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here