Paylaş

Whatsapp kişisinin videosu duraklatıldı. Whatsapp üzerinden görüntülü arama sağlandığında karşı tarafın videosunun duraklatılmasındaki nedenleri sunacağız.

Whatsapp dünya genelinde herkes tarafından kabullenmiş sohbet uygulamalarından birisidir. Zaman içerisinde teknolojinin gelişimiyle birlikte özelliklerinde de değişikliklere gidilmiştir. Whatsapp hesaplarında biriyle sohbetinizi artık görüntülü arama yaparak da yapabilirsiniz. Sesli mesaj gönderimi, durum paylaşımı ve sesli aramalarında var olduğu uygulamada görüntülü arama içerisinde çeşitli sorunlarla karşılaşılmaktadır. Görüntünün net olmadığını ya da karşı tarafla yapılan görüşmeler esnasında çeşitli problemlerle karşılaşılmaktadır. Bunlardan birisi de karşı tarafından videosunun duraklatılmasıdır. Normal şekilde görüşmeye devam ederken bir anda videonun duraklatılması ister istemez ne ile alakalı olduğunu akıllara getirmektedir. Alınan hatayla birlikte ilk kontrol etmeniz gereken alan internet bağlantısını gözden geçirmektedir. Bağlantıları gözden geçirdikten sonra yine aynı uyarı veriyorsa ağı değiştirmeniz gerekiyor. Hala daha sorun devam ederse aşağıdaki adımları gözden geçirmeniz yeterliliğini koruyacaktır.

Whatsapp kişisinin videosu duraklatıldı

Whatsapp görüntülü arama duraklatıldı, whatsapp görüntülü sohbet duraklatıldı, whatsapp görüntülü arama neden duraklatılıyor, whatsapp kişisinin videosu duraklatıldı diyor, whatsapp görüntülü arama sorunu, whatsapp görüntülü arama duraklamasın. Whatsapp üzerinde yapacağınız görüntülü aramada sorunların gitmesini istiyorsanız buna nelere dikkat edilmesi gerektiğini kontrol edeceğiz.

Whatsapp görüntülü arama durmasın

Öncelikle whatsapp üzerinde yaptığınız görüntülü arama içerisinde böyle bir hata almanız durumunda bağlantılarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini belirtmiştik. Wi-fiye bağlıysanız mobile, mobile bağlıysanız da eğer wi-fiye bağlanarak işlemlerin sağlanması gerekiyor. Büyük olasılıkla bu değişiklik sonrasında alınan hata ortadan kalkmış olacaktır.

Whatsapp kişisinin videosu duraklatıldı, whatsapp görüntülü arama duraklatıldı, whatsapp görüntülü sohbet duraklatıldı, whatsapp kişi videosu duraklatıldı, whatsapp görüntülü arama duraklatılmasın
  • Facebook siz bu işlemi yaptıktan sonra görüntülü arama esnasında xxx kişisinin videosu duraklatıldı uyarısı hala devam ediyorsa,
  • Neden olan herhangi bir etken yoktur büyük olasılıkla karşı taraf video görüntüsünü duraklatılmasını kendisi istemiştir.
  • Görüntü işaretine tıklaması halinde bu sorun tekrar eden hale gelecektir.
  • Problemin devam etmesi karşı tarafla değilse o halde internet bağlantınız yavaş olduğu için bu uyarıyı alıyorsunuzdur.
  • Bağlantıda sorun yoksa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Whatsapp resmi işletme hesabı alma

Ayarlarınızla birlikte Whatsapp kişisinin videosu duraklatıldı sorununun çözüme kavuşmuş ve sorunsuz şekilde girişin gerçekleştirilmiş olması gerekiyor. Varsa eklemek istediğiniz bir yer bunu bize yorum alanından iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here