Paylaş

Whatsapp kişilerim profil fotoğrafımı göremiyor. Rehberinizde kayıtlı olan kişiler whatsapp uygulamasında profil fotoğrafınızı göremiyorsa çözüm haberimizde.

Whatsapp üzerinde ayarların tamamını siz kendiniz sağlayabiliyorsunuz. Durumu kimlerin görmesini istemiyorsanız o doğrultuda ayarlarınızı yapabilirsiniz. Profil fotoğrafı ve hakkımda kısımları içinde aynı işlem geçerliliğini korumaktadır. Whatsapp kişisel hakların korunmasına çok önem vermektedir. Kullanıcıların istemediği işlemler varsa bunları kendilerine bırakmaktadır. Eğer koymuş olduğunuz profilinin başkaları tarafından görünmesini istemiyorsanız bunu kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Fakat bazı kullanıcılar bu alanı herkese açık yapmasına rağmen ya da kişilerim olarak işaretliyor olmasına rağmen hala daha hata aldıklarını dile getirmektedir. Alınan hataların ne ile alakalı olduğunu ve rehberde var olan kişilerin profil resminizi görememe nedenlerine birlikte bakıp sorunumuzu gidereceğiz.

Whatsapp kişilerim profil fotoğrafımı göremiyor

Rehberimdeki kişiler whatsapp profilimi göremiyor, whatsapp profil fotoğrafım görünmüyor, whatsapp profilim neden çıkmıyor, whatsapp profilimi arkadaşlarım göremiyor, whatsapp profil resmimi arkadaşlarım göremiyor. Rehberimize kayıtlı olan kişiler whatsappta yapılan durum paylaşımlarını, hakkında kısımlarını ya da profil fotoğrafımızı biz izin verdiğimiz sürece görebilmektedir. Biz izin vermezsek eğer görme ihtimalleri bulunmamaktadır.

Rehberimdeki kişiler whatsapp profil fotosunu görmüyor

Whatsapp’ın kullanıcılarına tanımış olduğu bu hakkın gayet normal olduğunu söyleyebiliriz. Kitlesini her geçen gün arttıran sohbet uygulamasının tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden birisi de güvenirliğin en üst seviyede olmasıyla alakalıdır.

Whatsapp kişilerim profil fotoğrafımı göremiyor, rehberimdeki kişiler whatsapp profilini görmüyor, whatsapp profilimi göremiyorlar, whatsapp profilim çıkmıyor, whatsapp profilim neden yok, kişilerim whatsapp profil fotosunu göremiyor
  • Whatsapp profilinizi rehberinizdeki kişilerin görünmüyor olmasındaki neden o kişiyi engellemiş olmanızla alakalıdır.
  • Kişi engellemesi yaptıysanız engelli olan kişiler sizin whatsapp’ta hiçbir bilginizi göremez.
  • Engellemeyi kaldırmanıza rağmen hala daha göremediğini dile getiriyorsa bu durumda Ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Ayarlardan Hesap alanına tıklayıp oradan da Gizlilik sekmesine tıklıyoruz.
  • Açılan sayfada karşınıza gelen seçenekler içerisinde profil fotoğrafının karşısındaki alan hiç kimse olarak seçilmişse bundan dolayı görünmüyor olabilir.
  • Bunları yaptıktan sonrada arkadaşlarınız profil resminizi göremiyorsa sunucu kaynaklı bir sıkıntı yaşıyor da olabilirsiniz.
  • Uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Farklı bir telefondan deneme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sorun telefonla alakalı da değilse sorun bildir üzerinden whatsapp yetkililerine durumu iletmeniz gerekiyor.
Whatsapp kişilerim profil fotoğrafımı göremiyor, rehberimdeki kişiler whatsapp profilini görmüyor, whatsapp profilimi göremiyorlar, whatsapp profilim çıkmıyor, whatsapp profilim neden yok, kişilerim whatsapp profil fotosunu göremiyor

Whatsapp ile alakalı yaşamış olduğunuz farklı sıkıntılar var ise eğer bunları bizlere yorum bölümünden ulaştırmakla birlikte onlara da yanıtlarımızı yine yorum alanından vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here