Whatsapp kişi ekleme ekleyemiyorum. Whatsapp uygulamasında numara ekleyebilmek için hangi yolları takip etmeniz gerektiğini konu aldık.

Sohbet uygulaması olarak artık kabul bulmuş ve tüm herkes tarafından indirilen whatsapp uygulamasına kişi ekleme yöntemlerini aktaracağız. Whatsapp uygulamasında internetiniz varsa eğer arkadaşlarınızla sohbeti, görüntülü konuşmayı, sesli mesaj gönderimini ya da durum paylaşımınızı ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Tabi bunların yanına ek olarak karşı tarafa bulunduğunuz konumla birlikte resim veya çektiğiniz video bağlantılarını da yine aynı şekilde gönderimini gerçekleştirebiliyorsunuz. Oluşturulan gruplarla beraber ise arkadaşlarınızla toplu bir alanda muhabbetinizi sağlatabiliyorsunuz. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda uygulamanın neden bu kadar popüler bir sohbet uygulaması olduğu anlaşılmaktadır. Whatsapp’ı yeni kullanan kişi sayısı da fazla olduğu için yeni bir arkadaşı eklemenin nasıl olduğunu merak eden kitle sayısı da yüksektir. Kişi ekleme işlemleri için iki yöntem olduğundan ötürü bu iki yöntemi de sizlere kapsamlı şekilde anlatımını yapacağız.

Whatsapp kişi ekleme ekleyemiyorum

Whatapp kişi ekleme nerede, whatsapp kişi nasıl ekleyebilirim, whatsapp numara eklemeyi bulamıyorum, whatsapp hesabında numara nereden eklenebilir, whatsapp yeni bir kişinin eklenebilmesi için nasıl bir yol izlemeliyim. Whatsapp üzerinde bir kişiyi eklemek için artık çok fazla zahmet içerisine girmeniz gerek bulunmuyor. O kişinin numarasını kendi rehberinize kayıt etmeniz halinde kişinin numarası otomatik olarak whatsapp’ta gözükecektir.

Whatsapp numara ekleme nerede

Bazı kullanıcılar bu işlemi sağladığında whatsapp’ta kişinin numarasının karşısına gelmediğini dile getirmektedir. Bunun tek nedeni karşı tarafın whatsapp kullanmasıyla alakalıdır. Eğer farklı bir numara eklediğinizde o kişinin de hesabınızda görünmüyorsa uygulama güncellemiyor olabilir.

Whatsapp kişi ekleme ekleyemiyorum, whatsapp kişi nasıl eklenir, whatsapp numara ekleme, whatsapp numara ekleme nerede, whatsapp kişi eklemeyi bulamıyorum, whatsapp numara nasıl eklenir
  • Uygulamanın güncelleme ayarlarını sağladıktan sonra kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.
  • Numara eklendikten sonra sayfayı yenilediğinizde ise internet bağlantısının olup olmadığı gözden geçirilmelidir. İnternet ağı kesikse numara whatsapp’ta doğrudan gözükmeyecektir.
  • Haricinde ise numara ekleme için kişinin numarasını telefonunuza normal olduğu gibi ekleyebilirsiniz.
  • Bunun dışında whatsapp içinde ise uygulamaya giriş yaptıktan sonra ‘’Kişiler’’ kısmına geliyoruz.
  • Kişiler alanında bulunan (+) işaretine tıklamanız halinde numaranın ekleme yöntemlerini tamamlayabilirsiniz.

Ekleme işlemleri bittikten sonra artık kişiyle sohbetinize başlayabilirsiniz. Tabi bu ikinci yöntem biraz daha zorlayabilir. Hangisi kolayınıza geliyorsa onu işleme koymanız daha sağlıklı olacaktır.

Önceki İçerikGiriş sertifikanızı kabul etmedi sertifikası sorunu
Sonraki İçerikTik tok kısıtlı modu etkinleştirme açma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here