Paylaş

Hazırlamış olduğumuz bu yazımızda WhatsApp hızlı yanıt verme özelliği ile ilgili merak ettiklerinizi ayrıntılı şekilde anlatacağız.

WhatsApp uygulamasına sürekli olacak şekilde güncelleme gelmektedir. Gelen güncellemelerden ise sorunsuz şekilde yararlanabiliyorsunuz. WhatsApp uygulamasına getirilen bu özelliği kullanmak istemeyebilirsiniz. Kapatmak istemeniz de en tabii hakkınızdır. Teknolojinin gelişimiyle birlikte uygulamalarınızda sürekli kendini güncellemeye almaktadır. WhatsApp hızlı yanıt verme özelliğiyle birlikte ekrana gelen bildirimleriniz üzerinden daha hızlı şekilde cevap verebilirsiniz. Uygulamanızda bu özelliği aktif olarak kullanmak istiyorsanız uygulamayı sürekli güncel tutmalısınız.

Whatsapp hızlı yanıt

WhatsApp uygulamanız güncelleme almadığı sürece gelen yenilikler hesabınıza dahil edilmeyecektir. O yüzden Play store ya da Apple store üzerinden güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu güncellemeler ile birlikte uygulamanıza gelmeyen özellikler anında hesabınıza dahil edilecektir.

whatsapp hızlı yanıt

WhatsApp uygulamanıza getirilen bu özelliği kapatmak isteyebilirsiniz. Ancak özelliği kapalı konuma getirmeniz şuan için mümkün görünmüyor. Eğer kapalı hale getirmek isterseniz bunu bildirimleri kapalı hale getirerek işleme koyabilirsiniz.

Telefonunuzun ayarlar alanına girin ve oradan da bildirim bölümüne gelin. Oradan da WhatsApp uygulamanızı bulup içerisine giriş yapın. Burada ‘’Bildirimleri merkezi’’ ya da ‘’Kilitli ekran’’ bölümüne tıklayın. Böylelikle hızlı yanıt verme özelliğinin önüne geçebilirsiniz.

Hesabınıza gelen diğer güncellemeleri de hızlı şekilde devreye alınmasını istiyorsanız muhakkak güncellemeleri yapmalısınız. Bu telefon, bilgisayar ya da tabletiniz için de geçerlidir. WhatsApp hızlı yanıt ile ilgili aklınıza takılanları çekinmeden bizlere iletebilirsiniz.

Yenilikler sadece WhatsApp uygulamanız için gelmemektedir. Diğer tüm sosyal medya uygulamalarınız ve indirdiğiniz oyunlar içinde aynı işlem geçerliliğini korumaktadır. WhatsApp hesabınızda hızlı yanıt bana gelmedi diyorsanız bunun nedeni ise bildirimleri kapalı konuma getirmenizden kaynaklıdır.

Bu işlemleriniz için yine ayarlar alanına giriş yapın. Ve oradan bildirimleri yok say ya da kilitli ekranda göster işaretli ise bu alanı kapalı hale getirin. Whatsapp hızlı yanıt verme özelliği ile ilgili merak ettiklerinizi sizinle paylaşmış bulunuyoruz. Artık sizlerde gelen özelliği sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. WhatsApp uygulamanız ile ilgili aklınıza takılan ya da sormak istedikleriniz olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

whatsapp
WhatsApp hızlı yanıt verme özelliği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here