Paylaş

Whatsapp hikayeyi sona alma alınmıyor. Whatapp durumu sona alabilmek için uygulama üzerinde sağlanacak ayarlardan bahsedeceğiz.

Whatsapp sohbet uygulaması olarak uzun süredir herkes tarafından bilinen bir uygulamadır. Elimize telefonu ilk aldığımızda öncelikle whatsapp hesabına mesaj gelmiş mi gelmemiş mi bunu kontrol etmekteyiz. Ama artık sadece mesaj gelip gelmediğini değil durum kontrollerini yapmak içinde giren kişilerin olduğunu belirtebiliriz. Hikaye özelliği tüm uygulamalardan o kadar sevilmiş durumdaki artık kullanıcılar normal paylaşım yerine durum paylaşımları gerçekleştirmektedir. Eskiden biriyle görüşme sağladığımızda ilerleyen günlerde o kişinin profil resmi değişmiş mi? Değişmemiş mi? Bunu kontrol etmek için whatsapp’a girip bakmaktaydık. Ama artık bunun yerini whatsapp hesabında durum paylaşımları yer almıştır. Rehberimizde bulunan kişilerin hangi resimleri kendi telefonun da paylaştığını durum alanına girip kontrol edebilirken aynı zamanda sizlerde paylaşımlarınızı sağlayabiliyorsunuz. Sizin için önemli olmayan kişilerin yaptıkları paylaşımları en önde görmek yerine en altta görmek istiyorsanız o hikayeyi sona almanız yeterliliğini koruyacaktır.

Whatsapp hikayeyi sona alma alınmıyor

Whatsapp durumu sona alma, whatsapp durum sona nasıl alınır, whatsapp hikayeyi sona almak nerede, whatsapp durumunu sona almak için yollar nelerdir, whatsapp durumu aşağıya çekme, whatsapp durumu en başta görmek istemediğimi aşağıya nasıl çekebilirim. Whatsapp hesabında durumunu görmek istemediğini birinin durumunu en sona alabilmek için uygulama içerisinde hangi yolların takip edilmesi gerektiğini birlikte incelemesini gerçekleştireceğiz.

Whatsapp durumu sona çekme

Whatsapp uygulamasına giriş yaptıktan sonra durum alanına erişim gerçekleştirip burada rehberinizde bulunan kişilerden hangisinin durumunu en sona almak istiyorsanız onun paylaşımına uzunca basmanız halinde ‘’Sona al’’ butonu karşınıza gelecektir.

Whatsapp hikayeyi sona alma alınmıyor, whatsapp durumu sona alma, whatsapp durumu sona çekme, whatsapp hikayeyi sona çekme, whatsapp hikayeyi alta alma, whatsapp hikaye aşağıda görünsün

Haricinde hikayesine bakıyorsanız eğer ve yaptığı paylaşımları tekrar görmek istemiyorsanız üst bölmede bulunan (…) kısma tıklayıp durumunu en sona alma ayarlarını tamamlayabilirsiniz. Bu işlemler bittikten sonra durum alanına girdiğinizde sona aldığını kişinin hikayelerini sayfanın en altına çekmeniz yeterlidir.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp arama yapılamadı interneti kontrol et

Tüm bu ayarlar sonrasında ilerleyen dönemlerde hikayeyi öne almak isterseniz durum alanına gelerek o kişinin yaptığı paylaşım üzerine basılı tutmanız halinde öne al demeniz yeterli olacaktır. Takıldığınız ya da whatsapp uygulaması için sormak istediğiniz farklı soruları bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here