Paylaş

Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Whatsapp hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum diyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Snapchat uygulamasının bize kazandırmış olduğu en güzel özelliklerden birisi de hikaye özelliğidir. Özelliğin daha sonrasın da Whatsapp, Facebook ve instagrama dahil olmasıyla birlikte de uygulamaya ilgi yavaş yavaş azalmış durumdadır. Whatsapp hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum sorunuyla karşılaşan kullanıcı sayısı her geçen gün arttıkça bu bağlamda yaşanan sorunun önüne geçilebilmesi için nelerin gerekli olduğunu ele almış bulunuyoruz.

Hesabınızda yanlışlıkla yapmış olduğunuz bir hikaye paylaşımınızın arkadaşlarınız tarafından görünmesini istemiyorsanız anında hikayeyi geri çekmeniz gerekiyor. Dolayısıyla uygulamanızın hikaye bölümüne girerek bu işlemleri sağlamanız gerekecektir. Nasıl olduğuna dair tüm detayları verirken sil demenize rağmen silip düzenleme yapamıyorsanız eğer o konuyla alakalı da işlemlerinizi sizlere sunacağız.

Whatsapp hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum

Whatsapp hikayemi silemiyorum

Whatsapp hikayemi silemiyorum diyorsanız eğer ilk olarak Whatsapp uygulamanıza girişinizi gerçekleştirin. Uygulamanıza girişiniz sonucunda durum bölümüne giriş yapmanız gereklidir. Duruma girdiğinizde yapmış olduğunuz paylaşımının hemen sağ tarafında bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun. Karşınıza sil seçeneğinin çıkması gerekiyor. Sil dediğiniz de hikayenin silinme işlemleri bitecektir.

Ancak karşınıza sil diye bir seçenek çıkmıyor ise durum henüz yayına verilmediğinden kaynaklıdır. Dolayısıyla ürünün yayına verilebilmesi bekledikten sonra silme işlemini sağlayabilirsiniz. Whatsapp uygulamasında hikaye paylaşımı genel itibariyle askıda kalabilmektedir. Bunun ana nedeni de cihazınızda var olan internet bağlantısının yavaşlığı ile alakalıdır. Wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme sağlamanızda yarar bulunuyor.

Hikaye yayına verildiği andan itibaren silme işlemlerini belirttiğimiz şekilde devreye alabilirsiniz. Ancak bizim verdiğimiz bilgiler ışığında işlem sağlayamazsanız eğer yani sil demenize rağmen silinme işlemleri devreye girmez ise bu durum da internetinizle alakalıdır. Bağlantılarınızı gözden geçirerek yeniden deneme sağlayabilirsiniz.

Whatsapp hikayemi düzeltemiyorum

Whatsapp hikayemi silemiyorum düzeltemiyorum

Whatsapp hikayemi düzeltemiyorum sorunu için yukarıdaki verdiğimiz bilgileri ele aldıysanız ve sorununuz hala giderilmedi ise uygulamanızı silip yeniden yükleme yaparak deneme gerçekleştirmeniz de fayda bulunuyor.

Yapılan son ayarda sorunu gidermeye yetmiyorsa bu durumda Whatsapp bize ulaşın alanına gelerek sorununuzu ilgili Whatsapp yöneticilerine bildirmenizde yarar bulunuyor. İlgili aşamada sormak ya da merak ettiğiniz farklı bir yer olur ise bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here