Paylaş

Whatsapp hikayelerine cevap verme. Whatsapp üzerinde paylaşılan durumlara yanıt verebilmek adına izlenecek yollara birlikte göz atacağız.

Hikaye özelliği ilk olarak snapchat üzerinden tanınan bir özelliktir. Şuanda ise whatsapp, instagram ve facebook hesaplarının yanı sıra youtube uygulamasında da faal bir şekilde kullanılmaktadır. Anlık resimlerin ve video paylaşımların sağlandığı bu alanları kullanıcılar daha sık kullanmaktadır. Whatsapp üzerinde de rehberde bulunan kişilere durumlarımızı paylaşarak ilgili gönderilerin görülmesine imkan sunmaktayız. Whatsapp hesabında durum paylaşmak sosyal medya hesaplarında durum paylaşmaktan daha farklı ilerlemektedir. Çünkü whatsapp’ta durumumuzu gören kitle genelde daha samimi olduğumuz ve yakın kişilerdir. Whatsapp hesabında paylaşım yapan kişiler arkadaşlarımız olduğu için hikaye paylaşımlarına da cevap vermek zorunda hissetmekteyiz. Hikayeden çıktıktan sonra cevap vermek yerine doğrudan hikayenin altından cevap verebilirsiniz. Bu sayede durum paylaşan kişi hangi gönderiye yorum yaptığınızı daha rahat bir şekilde kendisi de görmüş olacaktır.

Whatsapp hikayelerine cevap verme

Whatsapp duruma yanıt verme, whatsapp duruma yorum yapma, whatsapp duruma cevap verme nerede, whatsapp hikayeye cevap verme, whatsapp paylaşılan hikayeye nasıl yanıt verebilirim, whatsapp üzerinden paylaşılan hikayeye yanıt vermek için ne yapmam gerekiyor. Arkadaşımızın, akrabamızın ya da sevdiğimizin yaptığı durum üzerinden yorum yapabilmeniz adına yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz.

Whatsapp hikayelerine cevap verme, whatsapp duruma yanıt verme, whatsapp duruma cevap verme, whatsapp hikayeyi yanıtlama, whahtsapp hikayeyi yorum yapma, whatsapp durumu cevaplama

Normal paylaşımların yerini artık hikaye paylaşımlarının aldığını belirtebiliriz. Özel günlerimizi ya da çektiğimiz güzel bir anı whatsapp hesabında durum kısmında paylaşıyoruz. Nedeni ise rehberde olan tüm akrabalarımız ve arkadaşlarımız bu görseli görebilmektedir. Tabi siz gizli hale getirmediğiniz sürece görülebilmektedir.

Whatsapp uygulamasına giriş yaptıktan sonra durum alanına girdiğinizde rehberde olan kişilerin hikaye paylaşımlarını görebilirsiniz. Yuvarlak alana tıklayıp hikayeleri gördükten sonra beğendiğiniz gönderi için ilgili arkadaşınıza direk yazabilmek adına gönderinin hemen altında cevap ver butonuna tıklamalısınız.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp silinen mesajlar yedek alınıyor mu

Cevap ver butonuna tıkladıktan sonra doğrudan o kişiyle olan sohbet kısmı açılacaktır. Ve siz burada yazmak istediklerinizi yazıp gönderdiğinizde o kişinin durumundaki hangi resmin altında yorum yaptığınız karşı tarafa gösterilecektir. Tüm whatsapp durumlarında bu işlemi kullanabilmeniz mümkündür.

Whatsapp hikayelerine cevap verme, whatsapp duruma yanıt verme, whatsapp duruma cevap verme, whatsapp hikayeyi yanıtlama, whahtsapp hikayeyi yorum yapma, whatsapp durumu cevaplama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here