WhatsApp Hesabımı Gizleyemiyorum Sorunu için yapılması gerekenleri göreceli olacak şekilde anlatacağız. Whatsapp uygulamasında beni kimse görmesin, hesabınız gözükmesin istiyorsanız yapılacak adımlarını sizlere paylaşacağız.

Mesaj platformu olarak kendisini gösteren ve daha sonrasında tüm cep telefonlarında hızla yerini alan WhatsApp uygulamasında hesabın da kendinizi gizleyebilirsiniz. Ancak bu işlemin nasıl ve nereden yapıldığı merak konusudur. Öncelikle işlemleri sağlayan kullanıcılar bazen bunun devreye alınmadığını ve sorun yaşadıklarını bildirmektedirler. Konu ile alakalı olarak sizlere bu yazımızda neler yapılması gerektiğini ve haricinde aldığınız hatanın temelinde oluşan nedenin ne olduğunu da bildireceğiz. Böylelikle hesabınızda kendinizi gizleyebilecek ve sorun yaşamayacaksınız.

WhatsApp Hesabımı Gizleyemiyorum Sorunu

WhatsApp Hesabımı Gizleyemiyorum Sorunu, whatsapp gizleyemiyorum, whatsapp gizlenme, whatsapp gözükmeme, whatsapp kimse görmesin, hesabım gözükmesin, whatsapp gözükmeme problemi için artık üzülmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. İşlem ayarlarını android ve apple telefonlarında nasıl yapılacağını anlatacağız.

Whatsapp Gizleyemiyorum

Öncelikle hesabınızı internet bağlantısı yokken gizlemeye almaya çalışırsanız bu durum da geçerliliği korumama ihtimali oldukça yüksektir. Haliyle bunu internet bağlantısı var iken yapmanız daha yararınıza olacaktır. Böylelikle sorunsuz bir şekilde hesabınızın gizlemesini yapabilirsiniz.

Whatsapp Kimse Görmesin

Whatsapp uygulamasında olduğunuzu kimsenin görmemesini istiyorsanız bu durumda yapacağımız işlem ayarlarını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

Android telefonlarda;

  • İlk olarak whatsapp uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyorsunuz.
  • Sonrasında uygulamaya giriş yaptıktan sonra ”Sohbetler” alanına gelip sağ üst alandaki üç nokta üst üste olan alana tıklıyoruz.
  • Buraya tıkladıktan sonra gelecek olan ekranda ”Ayarlar” seçeneğine giriş yapıyorsunuz.
  • Ayarlar alanına girdikten sonra ”Hesap” bölümüne giriş sağlıyoruz.
  • Sonrasında ise ”Gizlilik” seçeneğine tıklıyoruz.
  • Ve son olarak Son görülme alanındaki ”Herkes” kısmını  ”Hiç kimse” yaptığımız andan itibaren sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

İphone Telefonlarda;

  • Yine aynı şekilde whatsapp uygulamasına giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Hesap>Gizlilik>Son Görülme> Hiç kimse yapmanız yeterli olacaktır. Böylelikle sizleri kimse görmeyecektir.

Yaptığımız bu işlem ardından artık sizler hesapta çevrim içi olsanız dahi kimse sizin orada aktif olduğunuz bilmeyecektir. Uygulama içerisinde karşılaştığınız farklı problemler var ise bunu yorum alanında bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

WhatsApp Hesabımı Gizleyemiyorum Sorunu, whatsapp gizleyemiyorum, whatsapp gizlenme, whatsapp gözükmeme, whatsapp kimse görmesin, hesabım gözükmesin, whatsapp gözükmeme WhatsApp Hesabımı Gizleyemiyorum Sorunu, whatsapp gizleyemiyorum, whatsapp gizlenme, whatsapp gözükmeme, whatsapp kimse görmesin, hesabım gözükmesin, whatsapp gözükmeme WhatsApp Hesabımı Gizleyemiyorum Sorunu, whatsapp gizleyemiyorum, whatsapp gizlenme, whatsapp gözükmeme, whatsapp kimse görmesin, hesabım gözükmesin, whatsapp gözükmeme WhatsApp Hesabımı Gizleyemiyorum Sorunu, whatsapp gizleyemiyorum, whatsapp gizlenme, whatsapp gözükmeme, whatsapp kimse görmesin, hesabım gözükmesin, whatsapp gözükmeme WhatsApp Hesabımı Gizleyemiyorum Sorunu, whatsapp gizleyemiyorum, whatsapp gizlenme, whatsapp gözükmeme, whatsapp kimse görmesin, hesabım gözükmesin, whatsapp gözükmeme WhatsApp Hesabımı Gizleyemiyorum Sorunu, whatsapp gizleyemiyorum, whatsapp gizlenme, whatsapp gözükmeme, whatsapp kimse görmesin, hesabım gözükmesin, whatsapp gözükmeme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz