Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırladığımız bu yazımızda Whatsapp güncelleme gönderiliyor sorunu için yapmanız gerekenleri tek tek aktararak probleminizi gidereceğiz.

Hikaye özelliği bildiğiniz üzere hemen hemen tüm uygulamalara eklenmiş durumdadır. Snapchat ile birlikte hayatımıza giren durum paylaşımları kısa sürede tüm uygulamalara dahil edilmiş durumdadır. Özelliğin Whatsapp ve İnstagram uygulamalarında aktif olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. Ancak son zamanlar da Whatsapp güncelleme gönderiliyor da kalıyor diye bilgi veren kullanıcılar bulunmaktadır. Hikayelerin bu şekilde kalma nedenlerine gelin birlikte göz atalım.

  • Yapacağınız işlemler sonucunda askıda kalan hikaye paylaşımınızı devam ettirebileceksiniz.

Whatsapp güncelleme gönderiliyor

Whatsapp güncelleme gönderiliyor

Whatsapp hikaye güncellemede kalıyor ise bunun nedeni internet bağlantısının yavaşlığı ile alakalıdır. Hemen bağlantılarınızı kontrol edip tekrar deneme gerçekleştirin. Wifiden bağlıyken mobile, mobilden bağlıyken wifiye bağlanarak deneme sağlayın.

Baktınız olmuyor güncelleme gönderiliyor yazısının hataya düşmesini bekleyin. Hataya düşmüyor ise bağlantılarınızın hepsini kesin. Ve o şekilde bakın. Hatanın gelme nedenlerinden birisi de hikaye paylaşımı yaparken arka plandaki uygulamalarınızın sürekli açık kalmasından kaynaklıdır. Çalışan uygulamalarınızı kapatıp yeniden deneme gerçekleştirin.

Ben bunların hepsini yaptım ama buna rağmen alınan hata devam ediyor diyorsanız bunun içinde uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme yapmanız gerekecektir. Kaldırıp yeniden yükleme sağladığınızda hata devam ederse durumu whatsapp yetkililerine bildirmeniz gerekiyor.

Whatsapp güncelleme sorunu

Whatsapp güncelleme sorunu için yukarıdaki işlemleri devreye koyuyor olmanıza rağmen hata devam ediyorsa bunu Whatsapp yetkililerine bildirmeniz gereklidir. Bize ulaşın alanına girerek bu işlemi sağlayabilirsiniz. Onun içinde ‘’Ayarlar’’ kısmına girip oradan da ‘’Yardım’’ bölümüne dokunun.

Karşınıza gelen ekranda ‘’Bize ulaşın’’ ibaresini göreceksiniz. Whatsapp yetkililerine yaşamış olduğunuz sorunu ayrıntıları ile birlikte iletmeniz durumunda sorun kalmayacaktır. Karşılaştığınız bu durum yetkililer tarafından incelenip ardından size bilgilendirme gönderilecektir.

Bir de tarih ve saat ayarlarınızı kontrol edin. Muhtemelen bunlar hatalı olduğundan ötürü de hikaye paylaşımınız güncelleme gönderiliyor da kalıyordur. Tarih ve saat doğru değilse düzeltip o şekilde deneme gerçekleştirin.

Whatsapp uygulamasında farklı bir problem yaşıyorsanız bunu da bizlere yorum alanından bildirmeniz yeterli olacaktır. Gerekli kontrollerimizi yaptıktan sonra cevap yine aynı şekilde yorum alanından sizinle paylaşılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here