Paylaş

Whatsapp gruptan cıktığım gözüküyor mu. Whatsapp uygulamasında sildiğim kişi sildiğimi görüyor mu? Sorularının yanıtı için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

İlk telefon alımlarında ya da telefon değişimi sırasında uygulama olarak indirdiğimiz ilk uygulama whatsapp uygulamasıdır. Bir çok kişi ise daha yeni yeni uygulamayı kullanmaktadır. Whatsapp hesaplarıyla alakalı olarak yaşanan sorunlar ve merak eden bilgilendirmeleri sitemizde sizlere sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz. Uygulama da merak edilen gruptan çıktığım gözüküyor mu ya da sildiğim kişi sildiğimi görüyor mu? Sorusunun yanıtını sizler için araştırmış bulunuyoruz. Girdiğimiz araştırmalar da varmış olduğumuz bilgilendirmeleri ise sizlere aktarımını bu yazımızda sağlayacağız. Hazırlanan yazımız ile birlikte artık gruptan çıkışınızı ve sileceğiniz kişiyi bu bilgilendirmeler doğrultusunda işleme alabilirsiniz. Gruptan çıkmayı ya da birini silmeyi bilmiyorsanız daha öncesinde hazırlanan yazılarımızı sitemizden bakarak öğrenimini gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp gruptan cıktığım gözüküyor mu

Whatsapp gruptan çıkarsam gruptakilere bildirim gider mi?, whatsapp gruptan çıktığımda bildirim gidiyor mu?, whatsapp gruptan çıktığım görünür mü?, whatsapp birini sildiğimde o beni görüyor mu?, whatsapp sildiğim kişi sildiğimi anlar mı?, whatsapp sildiğim gözükmesin istiyorum. Gibi soruların devamını sizlere getirebiliriz. Gelen bu soruların havada kalmaması için tüm incelemelerimizi sizler adına gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Haliyle bilgi edinmek istediğiniz bu soruların yanıtının detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Whatsapp gruptan çıktığım gözükmesin

Whatsapp hesabında gruptan çıktığım gözükür mü? Sorusunun yanıtına gelecek olursak bu sorunun yanıtı evet olacaktır. Eğer gruptan çıktığım gözükmesin isterseniz böyle bir durumda gruptan çıkmamanız gereklidir. Grup bildirimlerini sessize alarak ve sohbeti temizlemesini sağlayarak içinizi rahat ettirebilirsiniz. Böylelikle hem gruptan çıkmamış olacaksınız hem de gruptan çıkmadığınız için karşı tarafa durum bilgilendirmesi gitmeyecektir.

Belirtilen işlem harici gruptan çıktığınız andan itibaren grupta var olan kişiler sizin gruptan ayrıldığınızı bilecektir.

Whatsapp gruptan cıktığım gözüküyor mu, gruptan çıktığım gözükmesin, whatsapp gruptan çıktığım görünür mü, whatsapp gruptan çıktığım gözükmesin, whatsapp sildiğim kişi sildiğimi görür mü, whatsapp sildiğim gözükmesin

Whatsapp gruptan cıktığım gözüküyor mu, gruptan çıktığım gözükmesin, whatsapp gruptan çıktığım görünür mü, whatsapp gruptan çıktığım gözükmesin, whatsapp sildiğim kişi sildiğimi görür mü, whatsapp sildiğim gözükmesin

Whatsapp sildiğim kişi sildiğimi görür mü

Whatsapp uygulaması içerisinde birini sildiğiniz de karşı tarafa bunun bilgilendirmesi gitmeyecektir. Eğer siz profil resminizi herkese açık yapmadıysanız o kişi sizin onu sildiğini anlamayacaktır.

Numaranı karşı tarafta olması durumunda ve o sizi silmediği sürece hala daha profil resmini gördüğü için buna uyanması zordur. Nitekim paylaşılan durumlar için de aynısı geçerli olsa da numarası sizde olmadığı için yine sizin durumunuzu görmeyecektir. Eğer ortak arkadaşınız varsa oradan anlayabilir.

Böylelikle yapılan işlem adımları sonrasında silme işlemleri hakkında da bilgilere sahip oldunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here