Paylaş

Whatsapp gruptan cıkamıyorum olmuyor. Whatsapp gruptan nasıl çıkılır? Sorusunun yanıtı için yapılan incelemelerimizi sizler için anlatacağız.

Teknoloji çağına girdiğimiz bu dönem içerisinde artık mesajlaşma ve görüntülü konuşma içerisine giriş işlemi sağlayabiliyoruz. Akıllı telefonların her geçen gün bir üst versiyonlarının çıkması ile birlikte de sosyal medya uygulamalarınında artışı arkasından gelmektedir. Mesajlaşma platformu olarak bilinen whatsapp uygulaması tüm kesim tarafından oldukça sevilen bir uygulama olmuştur. İnternet olan her yerde arkadaşlarınızı arayabilir ya da onlarla sohbet içerisine girebilirsiniz. Tabi kullanıcısı çok olan whatsapp hesabında bir çok arkadaşınızla aynı anda mesajlaşma oldukça zamanınızı alabilmektedir. Böyle durumlarda ise gruplar oluşturulmakta ve gruplara sizler de dahil ediliyorsunuz. Sevmediğimiz bir kişinin var olan bir grupta durmak istemediğiniz de ise o gruptan hemen çıkışın sağlanmasını istiyoruz. Ancak var olan gruptan nasıl çıkış yapacağınızı sizlere adım adım paylaşacağız.

Whatsapp gruptan cıkamıyorum olmuyor

Whatsapp gruptan ayrılma, whatsapp gruptan nasıl ayrılırım?, whatsapp gruptan çıkmak istiyorum, whatsapp dahil olunan bir gruptan ayrılma, whatsapp gruptan çıkılmıyor, whatsapp gruptan ayrılamıyorum, whatsapp gruptan çıkış yapamıyorum, whatsapp gruptan ayrılma yöntemleri. Whatsapp hesabınızda bir anda gruba dahil edilebilir ya da kendiniz bir grup oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında gruptan ayrılmak istediğiniz de ise bunun nasıl yapıldığının araştırması içerisine girilmektedir. Bizde bu bilgileri sizler için araştırarak huzurunuza sunduk.

whatsapp gruptan ayrılma

Whatsapp hesabında bir grup oluşturmak isterseniz bunun için hesabınıza erişim sağlamanız gerekiyor. Hesaba giriş yaptıktan sonra sağ üst alanda var olan kalem defter şeklinde ki ikona tıklıyoruz. Ardından ”Yeni grup” diyoruz. Ve gruba dahil etmek istediğimiz kişileri seçiyoruz. Bu kişileri seçtikten sonra gruba isim vermeniz halinde grubunuz oluşturulmuş olacaktır.

Ardından oluşturduğunuz gruptan ya da dahil edildiğiniz bir gruptan çıkmak isterseniz oluşturulan grubun üzerine gelip uzunca basalım. Ya da iphone kullanıyorsanız sohbeti sola çektiğinizde (…) noktalı bölüme tıklıyoruz. Bu alana tıkladığınız da ise karşımıza gelen ekran bilgilendirmesinde ”Gruptan çık” yazısını göreceksiniz. Gruptan çık demeniz durumunda artık işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Whatsapp gruptan cıkamıyorum olmuyor, whatsapp gruptan çıkma, whatsapp gruptan çıkılmıyor, whatsapp gruptan nasıl çıkılır, gruptan çıkamıyorum, whatsapp gruptan ayrılma

Whatsapp gruptan cıkamıyorum olmuyor, whatsapp gruptan çıkma, whatsapp gruptan çıkılmıyor, whatsapp gruptan nasıl çıkılır, gruptan çıkamıyorum, whatsapp gruptan ayrılma Whatsapp gruptan cıkamıyorum olmuyor, whatsapp gruptan çıkma, whatsapp gruptan çıkılmıyor, whatsapp gruptan nasıl çıkılır, gruptan çıkamıyorum, whatsapp gruptan ayrılma Whatsapp gruptan cıkamıyorum olmuyor, whatsapp gruptan çıkma, whatsapp gruptan çıkılmıyor, whatsapp gruptan nasıl çıkılır, gruptan çıkamıyorum, whatsapp gruptan ayrılma Whatsapp gruptan cıkamıyorum olmuyor, whatsapp gruptan çıkma, whatsapp gruptan çıkılmıyor, whatsapp gruptan nasıl çıkılır, gruptan çıkamıyorum, whatsapp gruptan ayrılmaWhatsapp gruptan cıkamıyorum olmuyor, whatsapp gruptan çıkma, whatsapp gruptan çıkılmıyor, whatsapp gruptan nasıl çıkılır, gruptan çıkamıyorum, whatsapp gruptan ayrılma

Yapılan işlem ayarları sonrasında Whatsapp gruptan cıkamıyorum olmuyor sorunumuz ise ortadan kalkmış olacaktır. Bu aşamda yine bir sorun olursa bizlerle yorumdan iletişime geçmeniz yeterlidir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here